ثبت نام ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه نایین، خور و بیابانک تا پایان روز پنجم

ثبت نام ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه نایین، خور و بیابانک تا پایان روز پنجم

رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک گفت:بر اساس آمار ۲۶ نفر ثبت نام خود را در سامانه وزارت کشور، نهایی کرده و داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شده اند.

فرماندار شهرستان نایین با اشاره به غیرحضوری بودن فرایند ثبت نام، خاطر نشان کرد: افرادی که در مرحله قبلی پیش ثبت نام کرده بودند، صرفا تا سوم آبان ماه فرصت نهایی نمودن ثبت نام دارند و توصیه می‌گردد ثبت نام نهایی خود را به روز پایانی موکول نکنند.

دکتر محمد کریمی ادامه داد: متقاضیانی که پیش ثبت نام را با موفقیت انجام داده‌اند در مهلت تعیین شده به درگاه keshvar.moi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام کنند.

فرماندار شهرستان نایین در پایان تاکید نمود به دلیل عدم امکان ویرایش اطلاعات وارد شده در سیستم بعد از زدن دکمه ثبت نهایی، داوطلببین در بارگذاری و ارسال مدارک دقت کافی داشته باشند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =