فرماندار شهرستان نایین: عملکرد هیئت اجرایی و تصمیمات ما باید بر اساس حجت شرعی باشد/ به هیچ عنوان مصلحت سنجی نخواهیم داشت و مرّ قانون را رعایت می کنیم

فرماندار شهرستان نایین: عملکرد هیئت اجرایی و تصمیمات ما باید بر اساس حجت شرعی باشد

جلسه مشترک هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین، هیئت اجرایی فرعی بخش انارک و هیئت نظارت شهرستان با حضور دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه با اشاره به اینکه فرآیند انتخاب اعضای حقیقی هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه و حوزه فرعی انارک برگزار گردید عنوان نمود: موضوع انتخابات امانتی است که در دستان من و شما می باشد چرا که عملکرد ما در هیئت اجرایی و تصمیمات ما در تایید ، عدم تایید و عدم احراز باید براساس حجت شرعی و به استناد قانون باشد. همانگونه که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرموده اند هر جا مسئولیت گرفتید آن جا را مرکز عالم بدانید ما نیز باید با این نگاه فعالیت کنیم . این مسئولیت ها امانت خون بیش از ۲۳۰ هزار شهید است که به دست ما رسیده است.

فرماندار شهرستان نایین در ادامه افزود: ما به هیچ عنوان مصلحت سنجی نخواهیم داشت و مرّ قانون را رعایت می کنیم چرا که عمل به قانون وظیفه ی ما است.

شایان ذکر است پس از این جلسه نیز جلسه مشترک هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان های استان اصفهان به صورت وبیناری با اعضای مرکزی ستاد انتخابات استان، هیئت اجرایی و هیئت نظارت استان اصفهان به صورت وبیناری برگزار گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =