در جلسه تکریم و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین مطرح شد؛ تاکید فرماندار شهرستان نایین بر اهمیت تحقق کارویژه ها و وظایف اداره تعاون،کار در حوزه های مرتبط از سوی سرپرست این اداره

تکریم و معارفه سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین

جلسه تکریم و تقدیر از زحمات محمد خلیلیان که به افتخار بازنشستگی نائل گردید و معارفه حسین آل خوانی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس سلطانی معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، بخشداران مرکزی و انارک، تعدادی از روسای ادارت و مدیران و نمایندگان واحدهای صنعتی و معدنی و شرکت های تعاونی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تقدیر و تکریم از زحمات آقای خلیلیان و همراهی و همکاری ایشان با مجموعه شورای اداری خصوصا پیگیری امور محوله در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین برای وی در طول دوران بازنشستگی آرزوی سلامتی نمود. فرماندار شهرستان نایین در ادامه بر اهمیت تحقق کارویژه ها و وظایف از جانب سرپرست جدبد اداره تعاون شهرستان در امر حوزه کارآفرینی، ارتقای شرایط کارگری و تحقق اهداف دولت در امر تسهیل اشتغال و ارتقای رفاه و معیشت جامعه تاکید  و برای آقای حسین آل خوانی در انجام وظایف و خدمت به مردم آرزوی توفیق نمود.

در بخشی از این مراسم مهندس سلطانی معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن تقدیر از زحمات آقای خلیلیان در مدت تصدی سمت رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان وظایف و حوزه های کاری گسترده اداره کل تعاون استان را برشمرد. مهندس سلطانی بر هم افزایی و همکاری کلیه دستگاه های مرتبط با اداره تعاون و مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان با سرپرست جدید اداره تعاون، کار شهرستان نایین در امر تحقق مأموریت های آن اداره و به منظور ارتقای شرایط حوزه کارگری، اشتغال و رفاه شهرستان تاکید نمود.

محمد خلیلیان رییس سابق اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین نیز در سخنانی از همکاری کلیه دستگاه های اجرائی، مسئولین شهرستان و مدیران واحدهای صنعتی و معدنی شهرستان تقدیر و در ادامه آل خوانی سرپرست جدید اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی نایین ضمن تقدیر از حسن اعتماد مسئولین، خواستار همکاری مسئولین اجرائی شهرستان در امر اشتغال، کارگری و رفاه طلب گردید.

شایان ذکر است حسین آل خوانی با ۲۴ سال سابقه پیش از این به عنوان معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردستان فعالیت نموده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =