فرماندار شهرستان نایین: موضوع جهاد تبیین و استفاده از جریان های مردمی در کلیه برنامه های هفته دفاع مقدس مد نظر قرار گیرد

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر مسئولین شهرستان  در محل فرمانداری برگزار […]

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر مسئولین شهرستان  در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای ۸ سال دفاع مقدس با اشاره به شعار (ما متحدیم) که به عنوان شعار هفته دفاع مقدس امسال در نظر گرفته شده عنوان نمود: محتوای برنامه ریزی ها برای هفته دفاع مقدس باید بر مبنای شعار ما متحدیم باشد و کلیه برنامه ها با محوریت کنگره شهدا و استفاده از ظرفیت جوانان و تکیه بر حلقه های میانی و جریان های مردمی اجرا شود.  

فرماندار شهرستان نایین با اشاره به فرمایشات حضرت آقا که فرموده اند« جنگ به وسیله مردم اداره شد، هم ارتش و هم سپاه و بقیه نیروها متکی به مردم بودند » افزود: مدلی در حکومت به نتیجه می رسد که مبتنی بر مردم باشد و بر همین اساس است که در دنیا مردمی ترین مدل حکومت را به ایران منتسب می کنند به خصوص در دوران دفاع مقدس .

دکتر کریمی در پایان خاطر نشان کرد: تبیین یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید در کلیه برنامه های هفته دفاع مقدس از جمله یادواره ها،نمایشگاه ها، مسابقات و اتفاقات مختلفی که رقم می زنیم مورد توجه ویژه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین نیز در قسمتی از این جلسه عنوان نمود: برای هفته دفاع مقدس باید کارگروه های ویژه ای در نظر بگیریم و با توجه به شرایط و با توجه به بوم شهرستان برنامه ها را پیشبینی کنیم .

امام جمعه نایین اظهار داشت: برنامه ها باید به سمت تبیین برود و کارهای تبلیغاتی و محتوایی در کنار هم انجام شود.

ایشان افزود حضرت آقا در خصوص دفاع مقدس می فرمایند:« دفاع مقدس مظهر بهترین صفات است که می تواند در یک جامعه ایجاد شود.مظهر آرمان خواهی ، ایثار، ایستادگی، حکمت، شکوفایی استعداد ها و ظرفیت ها ، خودباوری و…» . محوریت جنگ دست یکسری از جوانان بود و به همین دلیل است که حضرت آقا به موضوع میدان دادن به جوانان و استفاده از آنها در امور مدیریتی تاکید دارند.

حاج آقا مطهر خو در پایان خاطر نشان کرد: ارگان هایی که مخاطب زیاد دارند باید با محوریت جهاد تبیین در میان مخاطبین خود سرمایه گذاری کنند و به روایت درست از انقلاب و جنگ بپردازند تا دشمنان ما نتوانند تفسیر خود را به جوانان ما القا کنند.

 شایان ذکر است سرهنگ مسعود اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه با اشاره به دستورالعمل های ابلاغی در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس به بیان نکاتی در خصوص اجرای برنامه های پیشنهادی این هفته پرداخت.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین، دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و رییس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عنوان نمود: مجموعا پس از بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان، هیئت نظارت مرکزی و شورای نگهبان و […]

۲ اسفند ۱۴۰۲

    در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .  ۱ آقای  محمدمهدی  آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸  ۲ خانم  الهام  آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر […]

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =