در جلسه با اعضای شورا و دهیاران روستاهای هماباد و جهان آباد مطرح شد:تاکید بخشدار مرکزی نایین بر نحوه مدیریت پسماند روستایی

تاکید بخشدار مرکزی بر مدیریت پسماند روستایی

جلسه مدیرت پسماند روستایی با حضور بخشدار مرکزی نایین و  اعضای شورا و دهیاران روستاهای هماباد علیا و جهان آباد در محل دفتر بخشدار مرکزی نایین برگزار گردید. محمد علی پیله ور در این جلسه بر اهمیت نحوه دفع پسماند و پیشگیری از مسایل زیست محیطی خصوصا در محیط های روستایی تاکید نمود.

همچنین در جلسات جداگانه با حضور اعضای شورای روستای بلاباد و همچنین مدیر بنیاد مسکن، دهیار و عضو شورای روستای هماباد علیا پیرامون رفع مشکلات این روستاها بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

محمد علی پیله ور همچنین با همراهی مدیر بنیاد مسکن شهرستان با حضور در روستاهای وندیش و کجان از روند اجرای پروژه های در حال اجرا بازدید نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =