به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت: برگزاری میز خدمت با حضور فرماندار و مدیران شهرستان نایین در محل آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی (ع)

ملاقات تجمیعی مسئولین شهرستان نایین و دیدار چهره به چهره با مردم

به مناسبت هفته دولت و با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان و کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین میز خدمت و دیدار چهره به چهره مدیران با مردم با هدف دسترسی جامع و آسان تر عموم مردم به همه مسئولین در محل آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی (ع) برگزار گردید.

شایان ذکر است با توجه به دستورالعمل وزارت محترم کشور مبنی بر برگزاری ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مسئولین و مدیران با مردم در روزهای دوشنبه هر هفته و همچنین تاکید بر عدم برگزاری جلسات و حضور حتمی مدیران برای برگزاری ملاقات عمومی در ساعات مشخص شده در روزهای دوشنبه، این برنامه نیز به صورت متناوب اطلاع رسانی و انجام گردیده و در حال اجرا می باشد، که در این راستا به مناسبت هفته دولت، ملاقات مردمی مسئولین شهرستان و دیدار چهره به چهره با شهروندان با هدف دسترسی جامع و آسان تر عموم مردم به همه مسئولین و پیگیری مطالبات و درخواست های مردمی، به صورت تجمیعی و با حضور کلیه مدیران و مسئولین شهرستان در محل امامزاده سلطان سید علی (ع) نایین برگزار گردید. همچنین شهروندان محترم می توانند برای ملاقات با فرماندار شهرستان نایین در طول ایام هفته با شماره ۴۶۲۵۷۶۰۳ تماس و یا به صورت حضوری به فرمانداری مراجعه نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =