پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین ، متن پیام دکتر محمد کریمی بدین شرح است: به نام خدا یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشور است تا تلاش‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین ، متن پیام دکتر محمد کریمی بدین شرح است:

به نام خدا
یکم شهریور ماه، زاد روز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشور است تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.

پزشکان به عنوان ضامن سلامت جامعه ، در سایه لطف الهی با تامین امنیـت روحی بیماران، درد جسمی آنان را التیام می بخشند و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان می زدایند.

بدینوسیله فرا رسیدن این روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فرهیخته و توانمند شهرستان نایین تبریک عرض نموده و برای همه پزشکان بخصوص جامعه پزشکی شهرستان این پیام آوران مهربانی و سلامت، آرزوی توفیق، بهروزی و سربلندی می نماییم.
محمد کریمی
فرماندار شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =