در آستانه هفته دولت و با حضور دکتر حسینی معاون امور مجلس ریاست جمهوری صورت پذیرفت : بهره برداری از فاز اول شرکت طوطیا سرام نایین

در آستانه هفته دولت و با حضور دکتر محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور ، دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ، خانم دکتر آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان نایین فاز اول شرکت طوطیا سرام نایین به بهره برداری رسید […]

در آستانه هفته دولت و با حضور دکتر محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور ، دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ، خانم دکتر آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان نایین فاز اول شرکت طوطیا سرام نایین به بهره برداری رسید . شرک طوطیا سرام تولید کننده انواع کاشی و سرامیک می باشد که بهره برداری از فاز اول آن زمینه ا‌شتغالزایی  ۱۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر را به صورت غیر مستقیم فراهم نموده است.

 دکتر حسینی معاون رییس جمهور پس از افتتاح کارخانه طوطیا سرام با همراهی مسئولین شهرستان و معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همچنین مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان از پروژه در حال احداث بیمارستان افضلیان نایین و همچنین ساختمان در حال احداث کتابخانه مرکزی شهر نایین نیز بازدید نمود.

معاونت امور مجلس ریاست جمهوری در ادامه سفر به نایین با حضور در گلزار شهدای شهر نایین به مقام شامخ شهدای نایین ادای احترام نمود و پس از آن با حضور در مراسم گرامیداشت آیت ا… نایینی و هفته شهرستان نایین و همچنین بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر به ایراد سخنرانی پرداخت.

پایان بخش برنامه های دکتر سید محمد حسینی در سفر به شهرستان نایین دیدار با مادر و خانواده شهیدان علی و محمد شهریاری محمدی بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =