فرماندار شهرستان نایین بر توجه ویژه مدیران شهرستان به موضوع جهاد تبیین و اطلاع رسانی در راستای امید آفرینی در جامعه تاکید نمود

جلسه شورای اداری شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور مدیران و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی و بانک ها برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای اداری عنوان نمود:این جلسه در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت و نحوه تبیین اقدامات دولت مردمی […]

جلسه شورای اداری شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور مدیران و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرایی و بانک ها برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای اداری عنوان نمود:این جلسه در خصوص هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته دولت و نحوه تبیین اقدامات دولت مردمی منعقد گردیده است. دکتر کریمی در این رابطه عنوان نمود: ما در جهاد تبیین و اطلاع رسانی ضعف داریم قطعاً نواقصی وجود دارد ولی با وجود کمبودها و نقص‌ها کارهای خوبی در حال انجام است و در حال حاضرجنگ، جنگ روایت‌هاست. اگر اطلاع رسانی درست نکنیم و روایت نکنیم برایمان روایت نادرست می‌کنند.
فرماندار شهرستان نایین افزود: ما در خصوص کلنگ زنی‌ها و افتتاحیه ها سختگیر هستیم چرا که آنقدر خدمات در شهرستان انجام شده که ما نیاز به پروژه سازی نداریم. اتفاقات بزرگی در شهرستان و کشور در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: بعد از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی این حکیم یگانه در دنیا، که به جهاد تبیین به عنوان یک فریضه تاکید نمودند و فرمودند این موضوع قطعی و فوریست وظیفه ماست که در این راستا گام برداریم.

کریمی گفت: اگر می‌گوییم دستاوردهای دولت، منظورمان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس اسلامی ایران است. بنده مرتب در میان مردم در مساجد و حسنیه ها و مراسم های مختلف حضور پیدا می کنم از مدیران شهرستان خصوصا مدیران دستگاه‌های خدمات رسان می‌خواهم که بیش از پیش در میان مردم و در مساجد و حسینیه‌ها حضور یابند و به موضوع اطلاع رسانی و جهاد تبیین به صورت ویژه بپردازند.

رییس شورای اداری شهرستان نایین همچنین با اشاره به انجام پیش ثبت نام انتخابات اظهار داشت : ما عملاً چند ماهی است وارد مسائل انتخابات و روند آن گشته‌ایم اما با این پیش ثبت نام، وارد فاز جدیدی از اجرا در انتخابات گشتیم که با ثبت نام قطعی رنگ و بوی انتخابات به صورت جدی‌تر شکل خواهد گرفت. وظیفه ما به عنوان کارگزار دولت در انتخابات همان چهار راهبردی است که حضرت آقا فرموده‌اند یعنی مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت.
فرماندار شهرستان نایین ادامه داد ما در پیش ثبت نام با افزایش قابل توجه متقاضیان نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی مواجه هستیم که این موضوع را در افزایش مشارکت در انتخابات ه فال نیک می گیریم. یکی از مهم‌ترین راهبردهای افزایش مشارکت، سلامت انتخابات است که در این راستا اولویت ستاد انتخابات کشور، استان و کارگروه اجرای انتخابات شهرستان برگزاری انتخابات سالم بر اساس مر قانون می‌باشد.

وی افزود: ایجاد هر پدیده‌ای که امنیت را به مخاطره بیندازد برخورد شدید و بر اساس مُر قانون در پی خواهد داشت. اگر می‌خواهیم رقابت شکل گیرد در رفتار ما مسئولین اجرایی باید عدالت باشد و طبق قانون استفاده از کلیه امکانات برای کلیه کاندیداها با عدالت و مساوات باشد به هیچ عنوان نمی‌پذیریم که مسئول اداره یا مدیری در شهرستان به مصادیق انتخابات ورود پیدا کند. باید به خدمات ارائه شده سرعت بدهیم و با مردم با روی گشاده برخورد نماییم هر آنچه که می‌توانید قانون را برای خدمت به مردم منعطف کنید نه اینکه بی‌قانونی کنید . فرماندار شهرستان نایین کیفیت دادن و سرعت دادن به کارها و خدمات را شاه کلید رضایتمندی دانست و گفت هر کدام از ما باید موضوع مشارکت را از اطرافیان خود شروع کنیم.
دکتر کریمی در پایان عنوان نمود: از نگاه بنده دو کار می‌تواند مشارکت را افزایش دهد یکی مبحث جهاد تبیین و اینکه مردم خدمات نظام را بدانند و دیگری خدمت رسانی با کیفیت و سرعت که می‌تواند امید را در دل مردم زنده و آنها را ترغیب به حضور در پای صندوق‌های رای برای تعیین سرنوشت خود و افزایش قدرت نرم نظام و به تبع آن افزایش امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =