فرماندار شهرستان نایین خبر داد: پیش ثبت نام ۵۵ نفر تا پایان روز پنجم در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک

رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین عنوان نمود: تا پایان روز پنجم پیش ثبت نام، ۵۵ متقاضی اطلاعات هویتی خود را ثبت و مدارک خود را بارگذاری کردند. محمد کریمی خاطر نشان کرد: از این تعداد ۱۱ نفر در روز اول، ۹ نفر در روز دوم، ۱۵ نفر روز سوم، ۴ نفر روز چهارم  و […]

رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین عنوان نمود: تا پایان روز پنجم پیش ثبت نام، ۵۵ متقاضی اطلاعات هویتی خود را ثبت و مدارک خود را بارگذاری کردند.

محمد کریمی خاطر نشان کرد: از این تعداد ۱۱ نفر در روز اول، ۹ نفر در روز دوم، ۱۵ نفر روز سوم، ۴ نفر روز چهارم  و ۱۶ نفر در روز پنجم پیش ثبت نام خود را تکمیل کرده اند که به لحاظ تفکیک جنسیتی ۴ نفر زن و۵۱ نفر مرد می باشند.

شایان ذکر است زمان پیش ثبت ‌نام از متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفت روز است که از ۱۶ مرداد آغاز و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۲ مرداد ادامه خواهد داشت.

کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =