فرماندار شهرستان نایین خبر داد: ۳۵ نفر تا پایان روز سوم در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک پیش ثبت نام نموده اند

رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین عنوان نمود: تا پایان روز چهارشنبه، سومین روز پیش ثبت نام ، ۳۵ متقاضی، اطلاعات هویتی خود را ثبت و مدارک خود را بارگذاری کردند. محمد کریمی خاطر نشان کرد: از این تعداد ۱۱ نفر در روز اول، ۹ نفر در روز دوم و ۱۵ نفر پیش ثبت نام […]

رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین عنوان نمود: تا پایان روز چهارشنبه، سومین روز پیش ثبت نام ، ۳۵ متقاضی، اطلاعات هویتی خود را ثبت و مدارک خود را بارگذاری کردند.

محمد کریمی خاطر نشان کرد: از این تعداد ۱۱ نفر در روز اول، ۹ نفر در روز دوم و ۱۵ نفر پیش ثبت نام خود را تکمیل کرده اند که به لحاظ تفکیک جنسیتی ۴ نفر زن و ۳۱ نفر مرد می باشند.

شایان ذکر است زمان پیش ثبت ‌نام از متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفت روز است که از ۱۶ مرداد آغاز و تا پایان روز یکشنبه ۲۲ مردادماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =