بخشدار مرکزی نایین خبر داد:آسفالت معابر روستاهای مزرعه امام و کجان با اعطای قیر رایگان دولتی صورت پذیرفت

محمد علی پیله ور بخشدار مرکزی نایین از آسفالت معابر روستای مزرعه امام با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال خبر داد. بخشدار مرکزی نایین در این خصوص افزود با همکاری بخشداری ،بنیاد مسکن و دهیاری روستای مزرعه امام و اعطای ۵۳ تن قیر رایگان دولتی به ارزش ۶ میلیارد ریال  و مشارکت دهیاری روستای مزرعه امام […]

محمد علی پیله ور بخشدار مرکزی نایین از آسفالت معابر روستای مزرعه امام با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال خبر داد. بخشدار مرکزی نایین در این خصوص افزود با همکاری بخشداری ،بنیاد مسکن و دهیاری روستای مزرعه امام و اعطای ۵۳ تن قیر رایگان دولتی به ارزش ۶ میلیارد ریال  و مشارکت دهیاری روستای مزرعه امام با آورده ۹ میلیارد ریال مجموعا با تامین ۱۱۰۰ تن آسفالت، ۹۵۰۰ متر مربع از معابر روستای مزرعه امام  آسفالت گردید.

وی همچنین افزود:در روستا کجان نیز با همکاری بخشداری ، بنیاد مسکن و دهیاری این روستا و اعطای ۳۴ تن قیر رایگان دولتی به ارزش ۴ میلیارد ریال و آورده ۷ میلیارد ریالی دهیاری با تامین ۷۰۰ تن آسفالت،مجموعا با اعتبار ۱۱ میلیارد ریالی، ۶ هزار متر مربع از معابر روستای کجان آسفالت گردید.

بخشدار مرکزی نایین در پایان عنوان نمود: همچنین اجرای عملیات آماده سازی و زیر سازی معابر تعدادی از روستای بخش مرکزی نیز در حال انجام می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =