فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود: فضای گرامیداشت روز شهرستان نایین فرصتی برای بازیابی هویت مذهبی، ملی و ارتقای خود باوری نسل جوان

 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت روز شهرستان نایین که مصادف با ۲۴ مرداد ماه سالروز ارتحال حضرت آیت ا… نایینی می باشد با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،دکتر الهام آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارت و ارگان های شهرستان در […]

 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت روز شهرستان نایین که مصادف با ۲۴ مرداد ماه سالروز ارتحال حضرت آیت ا… نایینی می باشد با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،دکتر الهام آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارت و ارگان های شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی عنوان نمود: یکی از روزهای مهم در شهرستان نایین ۲۴ مرداد ماه سالروز ارتحال حضرت آیت ا… نایینی که می باشد که به عنوان روز شهرستان نایین نیز در شورای فرهنگی عمومی شهرستان در سالیان گذشته نامگذاری گردیده است . در این راستا همه ما وظیفه داریم که در خصوص گرامیداشت نام و یاد میرزای نایینی و نقش برجسته ایشان در جهان اسلام  ادای دین نماییم.

فرماندار شهرستان نایین افزود: باید با استفاده از این فرصت یک رویداد فرهنگی در طول یک هفته تدوین و برنامه ریزی نماییم و با استفاده از ظرفیت کلیه اقشار مردم علاوه بر گرامیداشت نام و یاد آیت… نایینی به سایر ابعاد فرهنگی،مذهبی ،اجتماعی ،سیاسی ،اقتصادی ،صنایع دستی،آداب و رسوم و سایر ویژگی های شهرستان نایین در طول این هفته بپردازیم و هنرمندانه از این فضا در راستای بازیابی هویت ملی و مذهبی و ارتقای خود باوری نسل جوان در شهرستان استفاده کنیم .

دکتر کریمی همچنین با اشاره به برگزاری پیش نشست کنگره بین المللی آیت الله نایینی در سال گذشته در شهر نایین خاطر نشان کرد: کنگره آیت الله نایینی در سال جاری در شهر قم و همچنین شهر نجف نیز با حضور علمای بزرگ تشیع برگزار خواهد شد.

وی در پایان تاکید نمود: ادارات و ارگان های شهرستان خصوصا دستگاه های فرهنگی باید متناسب با وظایف خود در افزایش غنای برنامه ها در گرامیداشت روز شهرستان اقدام نمایند.

دکتر الهام آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی نیز در بخشی از این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام محرم عنوان نمود: به برکت وجود و ابعاد شخصیتی میرزای نایینی(ره) و سایر رجال و اندیشمندان این شهرستان نام نایین دارای آوازه ای جهانی گردیده و باید از برکات و ثمرات وجود چنین اشخاصی به ویژه آیت الله نایینی بیش از پیش برای شهرستان نایین و همچنین پرداختن به ابعاد شخصیتی این مرجع عالیقدر جهان اسلام استفاده نماییم. خانم آزاد همچنین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در سالیان گذشته در گرامیداشت مقام علمی و شخصیت مذهبی و سیاسی آیت الله نایینی خاطر نشان کرد: متاسفانه ما به این موضوع آنگونه که در شان نام و جایگاه مرحوم میرزای نایینی بوده نپرداخته ایم و باید در این زمینه با تلاش و هم افزایی بیشتر گام برداریم.

شایان ذکر است در پایان تصمیماتی در راستای گرامیداشت ارتحال آیت الله نایینی و روز شهرستان نایین اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =