فرماندار شهرستان نایین : حضور در میان مردم و استفاده از حکمرانی مردمی در روستاها و سطح بخش باید از مهمترین اولویت های کاری بخشدار انارک باشد

آیین تکریم و معارفه بخشدار انارک با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و تعدادی از مسئولین شهرستان و بخش انارک برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم بر مردمداری و استفاده از ظرفیت خیرین و دستگاه های اجرایی بخش و شهرستان توسط بخشدار برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی و دولت مردمی […]

آیین تکریم و معارفه بخشدار انارک با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و تعدادی از مسئولین شهرستان و بخش انارک برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم بر مردمداری و استفاده از ظرفیت خیرین و دستگاه های اجرایی بخش و شهرستان توسط بخشدار برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی و دولت مردمی تاکید نمود.  

فرماندار شهرستان نایین  تعامل همه جانبه با مردم ، مسئولین شهرستان و بخش از جمله شهردار ، دهیار و اعضای شوراها ، مجموعه بخشداری و خیرین  را بعنوان چهار رکن بخش برای حل مشکلات مردم دانست و افزود حضور مستمر در بخش و حضور در میان مردم برای استماع مشکلات و نقطه نظرات و استفاده از حکمرانی مردمی در روستاها و سطح بخش باید از مهمترین اولویت های کاری بخشدار جدید انارک باشد.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات محمد علی پیله ور بخشدار سابق تجلیل و محمد جباری به عنوان بخشدار جدید انارک معرفی گردید.

همچنین پیش از برگزاری مراسم تکریم و معارفه بخشدار انارک، مسئولین شهرستان و بخش با حضور در گلزار شهدای انارک به غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای این شهر پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =