با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور صورت پذیرفت: برگزاری آیین آغاز عملیات آماده سازی ۸۰۰ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن نایین

دکتر اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن کشور در سفر به شهرستان نایین ضمن بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن، کلنگ آغاز عملیات آماده سازی ۸۰۰ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن نایین را به زمین زد. دکتر اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و هیات همراه در ابتدای ورود به شهر نایین با […]

دکتر اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن کشور در سفر به شهرستان نایین ضمن بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن، کلنگ آغاز عملیات آماده سازی ۸۰۰ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن نایین را به زمین زد.

دکتر اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و هیات همراه در ابتدای ورود به شهر نایین با همراهی جمعی از مسئولان شهرستان، با حضور در گلزار مطهر شهدای نایین در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به غبارروبی وعطرافشانی قبور مطهر شهدا پرداختند.

در ادامه سفر دکتر نیکزاد به شهرستان نایین آیین آغاز عملیات اجرایی آماده سازی ۸۰۰ واحد مسکونی ویلایی نهضت ملی مسکن در شهر نایین با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، مدیر کل بنیاد مسکن استان اصفهان، امام جمعه نایین، نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی، و دیگر مسئولان شهرستان برگزار گردید.

دکتر نیکزاد، همچنان از طرح ۲۳۶ واحد در حال ساخت نهضت ملی مسکن شهر نایین به صورت میدانی بازدید و به بررسی مسایل و مشکلات این طرح پرداخت.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در برنامه پایانی سفر به شهرستان نایین همچنین از روستاهای حسین آباد عاشق و مزیک بازدید و در جریان مشکلات طرح هادی این روستاها قرار گرفت و به بررسی مطالبات و مشکلات اهالی روستاها پرداخت .

شایان ذکر است رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور پیش از سفر به شهر نایین با حضور در روستای چوپانان به بررسی مسایل و مشکلات این روستا نیز پرداخت و در راستای رفع این مسایل دستوراتی صادر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =