فرماندار شهرستان نایین خبر داد؛برگزاری جلسات کارشناسی هر ۱۵ روز یکبار با حضور دستگاه های مسئول و  فعالین حوزه گردشگری و صنایع دستی شهرستان

جلسه کمیته تخصصی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک دهه ی امامت و ولایت عنوان نمود : نظر به اینکه شهرستان نایین دارای ظرفیت […]

جلسه کمیته تخصصی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

 دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک دهه ی امامت و ولایت عنوان نمود : نظر به اینکه شهرستان نایین دارای ظرفیت های مهم در حوزه گردشگری با وجود ابنیه ی تاریخی می باشد ایجاد زیرساخت ها برای حضور گردشگران و توسعه ی گردشگری از جمله مهم ترین مباحثی است که باید دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به آن توجه ویژه داشته باشند.

فرماندار شهرستان نایین در ادامه به جذب سرمایه گذاران و تشویق و ترغیب آنها به سرمایه گذاری در شهرستان خصوصا ساخت و مرمت اقامتگاه های بوم گردی و تسهیل خدمات رسانی به این افراد توسط دستگاه های مربوطه تاکید نمود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در راستای مرتفع نمودن مشکلات و تسهیل امور مربوط به حوزه های گردشگری و صنایع دستی، جلسات کارشناسی هر ۱۵ روز یکبار با حضور دستگاه های مسئول و  فعالین این حوزه برگزار می شود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =