انتصاب بخشدار مرکزی و بخشدار انارک شهرستان نایین

به پیشنهاد فرماندار شهرستان نایین و طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، آقای محمدعلی پیله ور به سمت بخشدار مرکزی شهرستان نایین منصوب گردید . پیله ور از سال ۱۳۸۲ تاکنون کارشناسی سیاسی و انتظامی بخشداری انارک، کارشناس مسئول برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری نایین، رییس اداره فنی و امور عمرانی فرمانداری نایین، […]

به پیشنهاد فرماندار شهرستان نایین و طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، آقای محمدعلی پیله ور به سمت بخشدار مرکزی شهرستان نایین منصوب گردید .
پیله ور از سال ۱۳۸۲ تاکنون کارشناسی سیاسی و انتظامی بخشداری انارک، کارشناس مسئول برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری نایین، رییس اداره فنی و امور عمرانی فرمانداری نایین، دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان و بخشدار انارک را در کارنامه کاری خود دارد.

همچنین به پیشنهاد فرماندار شهرستان نایین و طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، آقای محمد جباری نیز به سمت بخشدار انارک منصوب گردید.
جباری از سال ۱۳۹۰ تاکنون کارشناسی امور اجتماعی فرمانداری نایین، رییس دفتر فرماندار ، کارشناس دبیرخانه محرمانه فرمانداری، کارشناس امور اداری و مالی فرمانداری و کارشناس سیاسی، انتظامی و اتباع خارجی فرمانداری را در کارنامه کاری خود دارد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =