فرماندار شهرستان نایین :در موضوع کنگره شهدا نگاه ما و عهد ما این است که با نیت دلی کار انجام دهیم

چهارمین جلسه ستاد کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور روسا و دبیران کمیته های کنگره برگزار گردید.  فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: در موضوع کنگره شهدا نگاه ما و عهد ما این است که با نیت دلی کار انجام دهیم و علاوه بر اینکه […]

چهارمین جلسه ستاد کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور روسا و دبیران کمیته های کنگره برگزار گردید.

 فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: در موضوع کنگره شهدا نگاه ما و عهد ما این است که با نیت دلی کار انجام دهیم و علاوه بر اینکه همه ما وظیفه داریم در خصوص شهدا آنچه از دستمان برمی‌آید تلاش نماییم درخصوص کنگره شهدا با نیت دلی نیز گام برداریم.

 دکتر کریمی خاطرنشان کرد: کارهای اداری بسیار پرحجم است و بین نیروهای اداری و حجم کارتناسبی وجود ندارد اما نگاه ماه به جلسات کنگره شهدا به گونه ای است که حضور دراین جلسات و تلاش در راه آرمان های شهدا برکت کار اداری و زندگی مان گردد .

فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت: همانگونه که می دانید در بسیاری از فتنه ها تا شهید ندادیم آن غائله و فتنه جمع نشده است و شاهد هستیم که در اغتشاشاتی که سال گذشته رخ داد در بسیاری از مناطق کشورتا عزیزی شهید نشد و خون خود را در راه انقلاب و اسلام و دفاع از ارزش ها فدا نکرد بساط آن فتنه جمع نگردید.

وی در پایان بر استفاده از ظرفیت جریان های مردمی و حلقه های میانی در برگزاری کنگره شهدا تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =