فرماندار شهرستان نایین خبر داد : اختصاص مبلغ ۳۱ میلیارد ریال به پروژه در حال ساخت کتابخانه عمومی نایین

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده از سوی مسئولین شهرستان و همچنین […]

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده از سوی مسئولین شهرستان و همچنین استاندار محترم اصفهان میلغ ۳۱ میلیارد ریال به پروژه در حال ساخت کتابخانه عمومی نایین اختصاص یافت که از مجموع این مبلغ بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به حساب پیمانکار واریز گردیده و مابقی مبلغ نیز در آینده نزدیک واریز خواهد شد.

دکتر کریمی افزود: برای تکمیل پروژه ساختمان کتابخانه عمومی نایین به غیر از تجهیزات مورد نیاز ۴ میلیارد تومان اعتبار دیگر مورد نیاز است که در این راستا ضمن پیگیری از یکی از خیرین محترم در کمیته برنامه ریزی شهرستان نیز این موضوع را به صورت ویژه پیگیری و تامین اعتبار خواهیم نمود.

فرماندار شهرستان نایین همچنین تاکید نمود: شهرداریها موظفند نیم درصد از درآمد خود را بر اساس قانون به امور کتابخانه ها اختصاص دهند و در این زمینه شهرداریها  به موقع نسبت به واریز مبالغ مورد نظر به حساب اداره کتابخانه عمومی شهرستان نایین اقدام نمایند.

شایان ذکر است در این جلسه در خصوص مسایل و مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان نایین بحث و تبادل نظر شد و در پایان تصمیماتی برای مرتفع شدن مشکلات اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =