سرپرست اداره صمت شهرستان نایین معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین باحضور دکتر کریمی، فرماندار شهرستان، سید میرمحمد صادقی معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، مصطفی هرندی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی و جمعی از کارکنان صمت، اتاق اصناف و نمایندگان اتاق بازرگانی شهرستان در […]

مراسم تکریم و معارفه رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین باحضور دکتر کریمی، فرماندار شهرستان، سید میرمحمد صادقی معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، مصطفی هرندی رئیس اداره سرمایه منابع انسانی و جمعی از کارکنان صمت، اتاق اصناف و نمایندگان اتاق بازرگانی شهرستان در محل فرمانداری نایین برگزار شد.

دکتر کریمی در این مراسم از زحمات و خدمات کوهی رییس سابق اداره صمت شهرستان نایین تقدیر نمود و برای سرپرست جدید این اداره آرزوی توفیق نمود.

در این مراسم از زحمات امید کوهی، ریاست سابق اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نایین تقدیر و محمدحسن عابدی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =