بازدید فرماندار شهرستان نایین از ایستگاه های امنیت و سلامت نوروزی

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با همراهی تعدادی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین، از ایستگاه های امنیت و سلامت در محور های مواصلاتی شهرستان نایین و ایستگاه نوروزی جمعیت هلال احمر بازدید نمود. فرماندار شهرستان نایین در ادامه با همراهی شهردار نایین طرح ها و اقدامات شهرداری در آستانه سال جدید […]

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با همراهی تعدادی از اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نایین، از ایستگاه های امنیت و سلامت در محور های مواصلاتی شهرستان نایین و ایستگاه نوروزی جمعیت هلال احمر بازدید نمود.

فرماندار شهرستان نایین در ادامه با همراهی شهردار نایین طرح ها و اقدامات شهرداری در آستانه سال جدید را نیز مورد بازدیدقرار داد و در جریان روند اقدامات شهرداری برای استقبال از سال جدید و میهمانان نوروزی قرار گرفت.

شایان ذکر است ۵ ایستگاه امنیت و سلامت در محورهای مواصلاتی شهرستان از جمله مقابل روستای نیستانک در محور اردستان به نایین، روستای قیوم آباد در محور اصفهان به نایین ،ورودی شهر بافران در محور اردکان به نایین و مقابل پایگاه هوایی انارک در محور انارک به نایین و همچنین مقابل ورودی روستای چوپانان در محور طریق الرضا با هدف توقف خودروها برای رفع خستگی و خواب آلودگی و پیشگیری از تصادف و همچنین ارایه اقلام فرهنگی برای معرفی اماکن و ابنیه تاریخی در راستای جذب گردشگران ایجاد شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =