برگزاری کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین با موضوع نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان

کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید. موسوی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری هدف از برگزاری این جلسه را نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در استان اصفهان و در پیش بودن نوروز ۱۴۰۲ […]

کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید. موسوی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری هدف از برگزاری این جلسه را نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در استان اصفهان و در پیش بودن نوروز ۱۴۰۲ و تقارن آن با ماه مبارک رمضان عنوان نمود .

موسوی تشریح مسائل و مشکلات فرایند اجرائی فاز سوم طرح مزبور و بررسی راهکارهای ارتقای عملکرد واحد های صنفی پخت نان در ایام تعطیلات را از محورهای اصلی کارگروه دانست.

شایان ذکر است تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی، اتخاذ تدابیر با هدف جذب سهمیه آرد فوق العاده و پاسخ گویی مطلوب به نیاز شهروندان و مسافرین و بررسی جوانب پراکنش سهمیه مزبور نیز از دیگر موارد مورد بحث در این کارگروه بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نوزده =