برگزاری کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین با موضوع نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان

کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید. موسوی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری هدف از برگزاری این جلسه را نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در استان اصفهان و در پیش بودن نوروز ۱۴۰۲ […]

کارگروه فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید. موسوی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری هدف از برگزاری این جلسه را نحوه اجرای فاز سوم طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان در استان اصفهان و در پیش بودن نوروز ۱۴۰۲ و تقارن آن با ماه مبارک رمضان عنوان نمود .

موسوی تشریح مسائل و مشکلات فرایند اجرائی فاز سوم طرح مزبور و بررسی راهکارهای ارتقای عملکرد واحد های صنفی پخت نان در ایام تعطیلات را از محورهای اصلی کارگروه دانست.

شایان ذکر است تشدید نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی، اتخاذ تدابیر با هدف جذب سهمیه آرد فوق العاده و پاسخ گویی مطلوب به نیاز شهروندان و مسافرین و بررسی جوانب پراکنش سهمیه مزبور نیز از دیگر موارد مورد بحث در این کارگروه بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =