فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود:برنامه ریزی و تبیین سازوکار عملیاتی سازی طرح تشدید نظارت بر بازار

کارگروه تنظیم بازار شهرستان نایین به ریاست فرماندار  شهرستان نایین و با حضور اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه در خصوص برنامه ریزی و تبیین سازوکار عملیاتی سازی طرح تشدید نظارت بر بازار پیرو مکاتبات معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و در راستای اجرای مصوبات کارگروه تنظیم بازار […]

کارگروه تنظیم بازار شهرستان نایین به ریاست فرماندار  شهرستان نایین و با حضور اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه در خصوص برنامه ریزی و تبیین سازوکار عملیاتی سازی طرح تشدید نظارت بر بازار پیرو مکاتبات معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و در راستای اجرای مصوبات کارگروه تنظیم بازار کشورتاکید و هدف از تشدید نظارت را کنترل سطح عمومی قیمت ها، نظارت بر عملکرد اصناف، رصد کمیابی و فراوانی کالاهای اساسی و پیشگیری از تخلفات تعزیراتی واحدهای عرضه کننده اقلام اساسی و کالاهای پر مصرف در ایام پایانی سال، نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان بیان نمود.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: در همین راستا هماهنگی ارکان نظارتی و اعضای کارگروه تنظیم بازار شهرستان در خصوص تشکیل تیم های بازرسی و تدوین برنامه منسجم نظارت با هدف پوشش کلیه اصناف مورد هدف و کلیه مناطق شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

شایان ذکر است تشریح جزئیات فرایند اجرای طرح کالابرگ الکترونیک توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ابلاغ ماموریت های مربوطه جهت تشکیل دبیرخانه، اطلاع رسانی و افزایش پوشش واحدهای صنفی مشارکت کننده در طرح مزبور  و اجرای مطلوب آن از جمله مواردی بود که در این جلسه در خصوص آن بحث و تبادل نظر گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =