پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و هفته جوان

در این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم جوانی به عنوان گوهری ارزشمند، همواره در آموزه های دینی و اسلامی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) مورد تاکید بوده و نام گذاری میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) با عنوان «روز جوان» اقدامی است که روح متعالی جوانان را با الگویی تابناک پیوند زده […]

در این پیام آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانی به عنوان گوهری ارزشمند، همواره در آموزه های دینی و اسلامی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) مورد تاکید بوده و نام گذاری میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) با عنوان «روز جوان» اقدامی است که روح متعالی جوانان را با الگویی تابناک پیوند زده و چارچوب رشد و بالندگی آنان را مشخص کرده است.

جوانان مهمترین و ارزشمندترین سرمایه‌های یک جامعه هستند و بدیهی است که حضور و قرار گرفتن آن‌ها در عرصه‌های گوناگون خدمت رسانی، میتواند حس مسئولیت پذیری و تعهد را در آن‌ها تقویت کرده و آینده موفقیت آمیز ایران اسلامی را در عرصه های جهانی تضمین نمایند.

ضمن پاسداشت مجاهدت جوانان این مرز و بوم، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و هفته جوان (۱۱ الی ۱۷ اسفند ماه) را به تمامی جوانان بویژه جوانان عزیز شهرستان نایین تبریک و تهنیت می گویم و موفقیت، سربلندی جوانان عزیز شهرستان را از خداوند متعال مسألت دارم.
محمد کریمی
فرماندار شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =