پیام تبریک فرماندار شهرستان نایین به مناسبت هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین در این پیام آمده است : بسمه تعالی سربازان گمنام امام زمان(عج) این زاهدان همیشه بیدار و پاسداران راه سرخ شهدا از اولین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های گوناگون همواره چشم در چشم  دشمنان خارجی و خودفروختگان داخلی در مبارزه شبانه روزی و نبرد پنهان مشغول […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین در این پیام آمده است :
بسمه تعالی
سربازان گمنام امام زمان(عج) این زاهدان همیشه بیدار و پاسداران راه سرخ شهدا از اولین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های گوناگون همواره چشم در چشم  دشمنان خارجی و خودفروختگان داخلی در مبارزه شبانه روزی و نبرد پنهان مشغول بوده اند تا جامعه را از آسیب های دشمنان این مرزو بوم محافظت نمایند.
شهیدان گرانقدر وزارت اطلاعات از مظلوم ترین و گمنام ترین سربازان فداکار وطن هستند که حتی پس از شهادت راز فداکاری هایشان سر به مهر می ماند و تنها خداست که از خدمات و جان فشانی های آن ها با خبر است.

سربازان گمنام امام زمان که سینه ی ستبرشان مزین به مدال پر افتخار گمنامی یوسف زهرا (س) است. عزیزانی که همه ی هجمه های پیچیده و نقشه های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت سر افراز ایران اسلامی را خنثی نموده و امروز آسایش، امنیت و آرامش جامعه که مبنای رشد و بالندگی و توسعه ی همه جانبه کشور است مرهون همت امنیت آفرین این فرزندان سرافراز میهن اسلامی است.

اینجانب فرا رسیدن هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را به همه خادمین بخصوص به مجاهدان گمنام در شهرستان نایین تبریک عرض نموده و برای این عزیزان، آرزوی توفیق از خداوند متعال را مسئلت می نمایم.
محمد کریمی
فرماندار شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =