فرماندار شهرستان نایین در جلسه ستاد دهه مهدویت مطرح نمود :مبنای ما به عنوان حاکمیت حضور تسهیل کننده در برگزاری مراسم ها و جشن های مذهبی و ملی خواهد بود

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور مدعوین در این جلسه عنوان نمود: دهه مهدویت بستری است که مباحث دینی را بسط و گسترش دهیم. همانگونه که در ایام شهادت معصومین و برخی مناسبت های مذهبی و ملی دهه میگیریم می طلبد امسال به صورت خاص در مبحث نیمه […]

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور مدعوین در این جلسه عنوان نمود: دهه مهدویت بستری است که مباحث دینی را بسط و گسترش دهیم. همانگونه که در ایام شهادت معصومین و برخی مناسبت های مذهبی و ملی دهه میگیریم می طلبد امسال به صورت خاص در مبحث نیمه شعبان و دهه مهدویت مراسم و معارف و جشن های باشکوه و پرشور برگزار نماییم.

فرماندار شهرستان نایین افزود: هدف از برگزاری این جلسه انسجام بیشتر در برگزاری مراسم دهه مهدویت خصوصاً برگزاری یک برنامه تجمیعی در شهرستان به مناسبت میلاد حضرت بقیه الله اعظم می باشد .

دکتر کریمی خاطرنشان کرد: اگر دفاع مقدس موفقیت در پی داشته، در ابتدا لطف خدا و پس از آن حضور مردم بوده است الان هم در مناسبت های مختلف در شهرستان مبنای ما به عنوان حاکمیت حضور تسهیل کننده خواهد بود و هیچگونه ورود و مداخله‌ای در این مباحث نخواهیم داشت چرا که مردم به بهترین نحو ممکن برنامه ریزی خواهند نمود و مراسمی در خور شأن برگزار خواهند کرد.

 فرماندار شهرستان نایین اظهارداشت دهه مهدویت را با تمرکز به نشر معارف و سرور و جشن با پیشنهادات شما عزیزان و عموم مردم در برگزاری یک برنامه شاخص پیگیری خواهیم نمود .

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین نیز در این جلسه عنوان نمود: ما برای این دور هم جمع شده ایم که احساس مسئولیت در میان شما عزیزان وجود دارد اینکه شما عزیزان مسئولیتی اجتماعی را برای خود اختیار کرده اید یعنی ایمان قوی دارید و امیدواریم با توکل به خدا بتوانیم امور را به خوبی به پیش ببریم.

 امام جمعه نایین افزود: در رابطه با میلاد امام زمان اینکه بخواهیم این کار را دولتی کنیم کار اشتباهی است امروز نباید کارها در جامعه دولتی شود بلکه باید با همت مردم و پرهیز از برخی تفکرات خصوصا تفکر جدایی طلبی و اختلاف،  با وحدت و اتحاد زمینه ظهور حضرت امام زمان(عج) را فراهم نماییم. باید حرکت رو به رشد خود و آمادگی خود را به بقیه الله اعظم نشان دهیم که ما آماده ایم برای جهاد اعظم.جهاد اعظم همان انتظار فرج است و ما منتظر واقعی بقیه الله هستیم. در ادامه این جلسه و پس از بحث و تبادل نظر و استماع پیشنهادات امنای حسینیه ها و مساجد و کانون های فرهنگی و مذهبی تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =