فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود :تسریع در روند برگزاری جلسات کمیته ها و اجرای مصوبات کنگره شهدای شهرستان

دومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه بر تسریع در روند برگزاری جلسات کمیته ها و اجرای مصوبات کنگره […]

دومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدای شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه بر تسریع در روند برگزاری جلسات کمیته ها و اجرای مصوبات کنگره شهدای شهرستان نایین تاکید نمود.

در ادامه ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته کنگره ،مسئولین کارگروه ها و کمیته های کنگره شهدای شهرستان  گزارشی از روند فعالیهای انجام شده ارائه دادند.شایان ذکر است غلامحسین قاسمی رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان نیز در این جلسه به بیان مطالبی در خصوص نحوه برگزاری کنگره شهدا پرداخت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =