همزمان با دهه مبارک فجر صورت پذیرفت؛ افتتاح ساختمان جدید اداره بیمه سلامت شهرستان نایین

ساختمان جدید اداره بیمه سلامت شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس پورشاسب مدیرکل پشتیبانی سازمان بیمه سلامت کشور،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین، دکترصفاری مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان، اعضای شورای تامین و مسئولین شهرستان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان نایین در آیین […]

ساختمان جدید اداره بیمه سلامت شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس پورشاسب مدیرکل پشتیبانی سازمان بیمه سلامت کشور،حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین، دکترصفاری مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان، اعضای شورای تامین و مسئولین شهرستان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان نایین در آیین افتتاح ساختمان جدید اداره بیمه سلامت شهرستان نایین عنوان نمود همین ارقام و آماری که مربوط به تعداد بیمه شدگان بیمه سلامت در شهرستان های نایین و خور و بیابانک که بالغ بر ۱۳ هزار نفر می‌باشد خود گویای خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم و در واقع به نوعی اعلام این آمار‌ها جهاد تبیین می باشد.
فرماندار شهرستان نایین خاطرنشان کرد: امیدواریم ساختمان جدید و فضای فعلی در ارائه خدمات بهتر و تکریم ارباب رجوع جبران گذشته را نماید چراکه اداره بیمه سلامت نایین تاکنون دارای یک ملک اختصاصی و یک ساختمان مجزا نبوده است.
دکتر کریمی در پایان از زحمات مدیرکل بیمه سلامت استان، همچنین آقای مهندس پورشاسب مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت و رییس بیمه سلامت شهرستان نایین نیز در راه اندازی ساختمان جدید این اداره در شهرستان نایین تقدیر نمود.

شایان ذکر است ساختمان بیمه سلامت شهرستان نایین در زمینی به مساحت ۲۶۵ متر مربع و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در دو طبقه و زیر بنای ۲۹۹ متر مربع در ۱۴ ماه با هدف خدمت رسانی بهتر و شایسته تر به مردم خوب شهرستان نایین احداث شده است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =