تاکید فرماندار شهرستان نایین بر اجرای برنامه های فرهنگی با رویکرد تبیینی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از مسئولین اداری و اجرایی در خصوص برنامه ریزی در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و هم […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور فرماندار شهرستان نایین، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از مسئولین اداری و اجرایی در خصوص برنامه ریزی در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و هم افزایی و همدلی در میان مسئولین عنوان نمود :همانگونه که مستحضرید حضرت آقا طی چند روز گذشته دستور عفو و بخشش عمومی در خصوص افرادی که در اغتشاشات دستگیر شده اند را صادر نمودند این فرصت خوبی است که ما نیز افراد مغفول را دریابیم چراکه ممکن است ما در انجام وظایف خود کوتاهی کرده باشیم که افرادی دچار غفلت شده باشند .ما باید این نوجوانان و جوانان را جذب کنیم و مانع آن شویم که در تله دشمن گرفتار شوند.
فرماندار شهرستان نایین در ادامه عنوان نمود :باید برنامه ریزی دقیق انجام داد تا علاوه بر برگزاری باشکوه راهپیمایی حداکثر استفاده را در حاشیه راهپیمایی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی مبحث مهم جهاد تبیین را نیز پیگیری کنیم.
وی همچنین از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان نایین دعوت نمود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همانند گذشته با شور و نشاط و حضوری دشمن شکن و گسترده در راستای حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی و خون شهیدان و تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت شرکت نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =