فرماندار شهرستان نایین:۹۷ پروژه عمرانی همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان نایین به بهره برداری خواهد رسید

فرماندار شهرستان نایین در گفتگو با اصحاب رسانه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و همچنین تبریک میلاد حضرت امام علی علیه السلام عنوان نمود : همزمان با دهه مبارک فجرتعداد ۹۷ پروژه عمرانی با اعتبار ریالی بالغ‌بر ۴۸۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان واعتبار ارزی ۱میلیون و ۷۳۰ هزار یورو در بخش دولتی […]

فرماندار شهرستان نایین در گفتگو با اصحاب رسانه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و همچنین تبریک میلاد حضرت امام علی علیه السلام عنوان نمود : همزمان با دهه مبارک فجرتعداد ۹۷ پروژه عمرانی با اعتبار ریالی بالغ‌بر ۴۸۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان واعتبار ارزی ۱میلیون و ۷۳۰ هزار یورو در بخش دولتی وخصوصی به بهره برداری خواهد رسید که در حوزه جذب نیرو زمینه اشتغال ۴۰۷ نفر فراهم گردیده است . شایان ذکر است از میان پروژه های آماده افتتاح، ۹۱ پروژه دولتی با اعتبار ریالی ۱۷۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بهره برداری خواهد رسید .

دکتر کریمی اظهار داشت: همچنین کلنگ زنی پروژه آبرسانی به ۲۴ روستای مجتمع کوهستان و بهارستان با اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان و همچنین طرح گازرسانی به کلوت محمدیه و ایستگاه شهید شرافت با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان در دستور کار قرار خواهد داشت.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: بیش از ۳۵۰ عنوان برنامه در حوزه های مختلف فرهنگی،سیاسی،اجتماعی ،مذهبی هنری، ورزشی با رویکرد جهادتبیین و امید آفرینی در جامعه برنامه ریزی گردیده که در طول ایام الله دهه مبارک فجر در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزار خواهد شد.

پروژه‌های مورد بهره‌برداری در بخش‌های زیر ساخت، راه، انرژی، ارتباطات، دانش بنیان، خدمات، صنایع، کشاورزی و آموزشی از جمله احداث و بهسازی شبکه برق ، احداث ایستگاه های تمام خودکار هواشناسی ، مرمت و بازسازی قنوات و استخر های آب روستایی، ساختمان جدید بیمه سلامت ، آب شرب روستایی، سنگفرش معابر شهری و روستایی ، تجهیز و توسعه شبکه مخابرات،زیرسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی ،بهره برداری از روکش آسفالت محور های مواصلاتی شهرستان ،بهره برداری از سالن ورزشی اردوگاه شهید باهنر مدیریت آموزش و پرورش و بهره‌برداری از ۵ طرح صنعتی می باشد.

وی در پایان یادآور شد: در دهه فجر امسال باید در راستای جهاد‌تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی از همه ظرفیت‌ها استفاده و برای رفع مشکلات و امیدآفرینی در جامعه تلاش نماییم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =