فرماندار شهرستان نایین : مراسم گرامیداشت انقلاب، می بایست مردم محور وباشکوه تر از گذشته برگزار شود /مردم بزرگترین مؤلفه قدرت انقلاب اسلامی هستند

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره فرموده اند «دشمن در صدد ضربه زدن […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار شهرستان نایین در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره فرموده اند «دشمن در صدد ضربه زدن به نقاط قوت انقلاب است چون می‌خواهد جلو پیشرفت ما را بگیرد». در بیانیه گام دوم انقلاب به موضوع جوانان توجه ویژه شده و همان گونه که می بینیم دشمنان و استکبار جهانی بیشترین برنامه ریزی خود را بر روی قشر جوان و نوجوان خصوصاً در اغتشاشات اخیر داشته‌اند.
فرماندارشهرستان نایین خاطرنشان کرد: ما که در مقام مسئولین شهرستان هستیم باید ایمان داشته باشیم که انقلاب اسلامی باعث پیشرفت کشور شده است. رتبه علمی ایران با تمام دشمنی ها در منطقه اول است و ۲۷ دانشگاه ما جزء دانشگاه برتر جهان می باشد. در تولید گاز و نفت جایگاه بسیار خوبی داریم کافیست این آمارها را با ایام طاغوت مقایسه کنیم. رضا شاه پهلوی ملعون را در همین مملکت و در کشور خود ۴۵ دقیقه پشت درب منتظر نگه داشتند و در جلسه ای که برگزار نمودند شاه مملکت را راه ندادند امروز عزت و عظمت جمهوری اسلامی به گونه ای است که کشورهای مختلف جهان به قدرت ایران اذعان دارند و در منطقه نیز ما به عنوان یک قدرت تاثیر گذار شناخته می شویم.
دکتر کریمی افزود: در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی اگر می خواهیم نقش‌آفرینی کنیم در ابتدا باید خودمان به این باور برسیم. ضعف‌ها را می‌پذیریم ولی باید این نقاط ضعف را به قوت تبدیل نماییم و این فرصتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ما فراهم نموده و برای هر صندلی که بر روی آن نشسته ایم بیش از ۷۲ جوان خون پاک و طاهر خود را فدا کرده‌اند باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده نماییم.
کریمی همچنین در خصوص برنامه های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی عنوان نمود: برنامه های دهه مبارک فجر در ۶ محورِ محله محور ، قشری و تخصصی، تجمیعی، مدارس و دانشگاه ها و فضای مجازی در نظر گرفته شده و کمیته‌های مختلف ذیل این محورها فعالیت خواهند نمود.
وی در پایان گفت : از فضاهای روتین و معمولی باید خارج شویم برنامه ها باید با تغییر و تاکتیک جدید خصوصا در مدارس و دانشگاه‌ها اجرا شود. همچنین در حوزه محتوا باید بسیار قوی عمل نماییم و در این خصوص بازگویی تاریخ گذشته ایران و تدوین تقویم برنامه ها با رویکرد جهاد تبیین مورد تاکید می باشد.

شایان ذکر در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =