سرپرست فرمانداری شهرستان نایین خبر داد :برنامه ریزی ۵ مدل برنامه برای گرامیداشت هفته مقام زن و روز مادر

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته مقام زن و روز مادر به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان در روز پنجشنبه ۱۵ دی ماه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت وفات حضرت ام […]

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته مقام زن و روز مادر به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و اعضای کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان در روز پنجشنبه ۱۵ دی ماه در محل فرمانداری برگزار گردید.
دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها و گرامیداشت روز تکریم مادران و همسران شهدا عنوان نمود: با عنایت به هجمه‌های های اخیر که از سوی استکبار جهانی به کشور عزیزمان ایران اسلامی وارد گردیده و همچنین برنامه ریزی های آن ها در راستای ایجاد دوقطبی وتشکیک در خصوص جایگاه رفیع زنان در جمهوری اسلامی ایران با عنایت به فرموده های مقام معظم رهبری مدظله العالی در دیدار اخیر با تعدادی از بانوان کشور و کلید واژه هایی که ایشان در این خصوص عنوان نمودند و اینکه حتی کسانی که حجابشان ضعیف است را بی دین ندانیم بسیار جای تامل دارد. البته این بیانات حضرت آقا تازگی ندارد و ایشان در اواخر دهه ۸۰ نیز در جمع مردم استان خراسان به این موضوعات اشاره فرموده بودند که در این راستا ما باید به تاسی از ایشان و همچنین تعبیر حاج قاسم سلیمانی که گفته بودند همه اینها دختران ما هستند عالمانه و خردمندانه با موضوع برخورد نماییم.
دکتر کریمی خاطرنشان کرد ۵مدل برنامه تجمیعی، محله محور، دستگاهی، صنفی و در سطح مدارس برای گرامیداشت هفته مقام زن برنامه ریزی گردیده که در این راستا کلیه دستگاه های اجرایی موظفند ضمن حمایت از برنامه ها و گرامیداشت های مردمی، برنامه های خود را در قالب تقویم اجرایی برای هم افزایی و برنامه ریزی به فرمانداری ارسال نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =