تاکید سرپرست فرمانداری شهرستان نایین بر انسجام و هم افزایی شورای اداری در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم تشییع پیکر شهدا

دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع انسجام بخشی تشییع پیکر شهدای گمنام و همچنین جمع بندی برنامه های دهه بصیرت و دهه مقاومت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه […]

دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع انسجام بخشی تشییع پیکر شهدای گمنام و همچنین جمع بندی برنامه های دهه بصیرت و دهه مقاومت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بر انسجام و هم افزایی شورای اداری شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام در روز پنج شنبه هشتم دی ماه ۱۴۰۱ با رویکرد بصیرت افزایی و تبیینی تاکید نمود.

همچنین در ادامه این جلسه دستگاه اداری و اجرایی به ارائه برنامه‌های خود برای دهه های بصیرت و همچنین دهه مقاومت پرداختند که در پایان و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شانزده =