تاکید سرپرست فرمانداری شهرستان نایین بر انسجام و هم افزایی شورای اداری در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم تشییع پیکر شهدا

دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع انسجام بخشی تشییع پیکر شهدای گمنام و همچنین جمع بندی برنامه های دهه بصیرت و دهه مقاومت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه […]

دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع انسجام بخشی تشییع پیکر شهدای گمنام و همچنین جمع بندی برنامه های دهه بصیرت و دهه مقاومت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بر انسجام و هم افزایی شورای اداری شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام در روز پنج شنبه هشتم دی ماه ۱۴۰۱ با رویکرد بصیرت افزایی و تبیینی تاکید نمود.

همچنین در ادامه این جلسه دستگاه اداری و اجرایی به ارائه برنامه‌های خود برای دهه های بصیرت و همچنین دهه مقاومت پرداختند که در پایان و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =