سرپرست فرمانداری شهرستان نایین خبر داد: شهرستان نایین، مجددا متبرک به حضور شهدای گمنام خواهد شد

شورای هماهنگی و برنامه ریزی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تشییع شهدای گمنام در شهرستان نایین و همچنین هماهنگی جهت برگزاری گرامیداشت دهه بصیرت و همچنین دهه مقاومت در محل فرمانداری و به ریاست دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین وبا حضور امام جمعه نایین واعضا […]

شورای هماهنگی و برنامه ریزی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی تشییع شهدای گمنام در شهرستان نایین و همچنین هماهنگی جهت برگزاری گرامیداشت دهه بصیرت و همچنین دهه مقاومت در محل فرمانداری و به ریاست دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین وبا حضور امام جمعه نایین واعضا شورا تامین وسایرمسئولین شهرستان برگزار گردید.
دکتر کریمی در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه چهارشنبه شب و روز پنجشنبه شهرستان نایین معطر به عطر شهدای گلگون کفن خواهد شد عنوان نمود: با عنایت به پیگیری ها و برنامه ریزی های انجام شده چهارشنبه شب و پنجشنبه هشتم دی ماه این شهرستان متبرک به حضور شهدای گمنام خواهد بود.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده از ساعت ۹:۳۰ صبح مراسم تشییع پیکر شهدا از میدان امام رحمت الله آغاز و به سمت امامزاده سلطان سید علی علیه السلام انجام می پذیرد،همچنین مراسم های جداگانه در شهرهای بافران و انارک وروستای چوپانان انجام خواهد پذیرفت که از همینجا از مردم متدین و شریف شهید پرور شهرستان نایین دعوت می گردد در این برنامه معنوی که در واقع شهدا میزبان ما خواهند بود و ما به عنوان میهمان آنها خواهیم بود با حضور خود بار دیگر با آرمان های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت در آستانه ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت تجدید میثاق نماییم.
وی در این جلسه عنوان نمود با توجه به اینکه هم اکنون نیز در شرایط فتنه قرار داریم گرامیداشت دهه بصیرت با رویکرد تبیینی و ارائه واقعیات به مردم و روشن نمودن افکار عمومی از نیات شوم دشمنان و استکبار جهانی، در این دهه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین اظهار داشت همچنین با توجه به اینکه به ایام شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی نیز نزدیک می شویم که در این راستا نیز دوازدهم تا بیست و دوم دی ماه به عنوان دهه مقاومت نامگذاری گردیده باید با تمام توان به ابعاد شخصیتی و اهداف والای حاج قاسم سلیمانی در موضوع مقاومت بپردازیم.
دکتر کریمی در پایان خاطر نشان کرد برگزاری جلسات میان دستگاه های اجرایی و دولتی برای انسجام بخشی به برنامه های این دو دهه نباید ما را از نقش محوری مردم در این برنامه‌ها غافل نماید و باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه ای پیش رود که حلقه های میانی و مردمی نیز نقش پر رنگی در اجرای برنامه های این دو دهه ایفا نمایند که در این راستا باید از ظرفیت مساجد و حسینیه ها، دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، جبهه های فرهنگی انقلاب، کانون های فرهنگی و هنری، ورزشکاران، هنرمندان، اصناف و بازاریان نیزبرای مشارکت در اجرای برنامه‌های دهه مقاومت و همچنین دهه بصیرت استفاده نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =