سفر هفده ساعته مسئولین شهرستان نایین به انارک وچوپانان

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، امام جمعه نایین، نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان پس ازتجدید میثاق با شهدای شهر انارک از پروژه های عمرانی این شهر از جمله آب انبار خیر ساز، کوی جدید الاحداث ناروسینه شهر انارک، پروژه تامین روشنایی بلوار […]

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، امام جمعه نایین، نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان پس ازتجدید میثاق با شهدای شهر انارک از پروژه های عمرانی این شهر از جمله آب انبار خیر ساز، کوی جدید الاحداث ناروسینه شهر انارک، پروژه تامین روشنایی بلوار شهدای هسته ای و محل احداث پروژه مسکن ملی بازدید نمودند.

همچنین مسئولین شهرستان با حضور در حسینیه شهر انارک ضمن برپایی میز خدمت و دیدار چهره به چهره با مردم این شهر به بررسی درخواست ها و مشکلات مردم پرداخته و پس از آن مسایل و مشکلات احصا شده و مصوبات سفر با حضور مسئولین و مردم در محل حسینیه انارک بررسی گردید.

دیدار با خانواده شهید سید محمد هاشمی و شهید علیرضا صمدی عشین پایان بخش برنامه کاروان خدمت در شهر انارک بود.

در ادامه سفر کاروان خدمت به بخش انارک مسئولین شهرستان با حضور در گلزار شهدای روستای چوپانان به ادای احترام به شهدای این روستا پرداختند و پس از آن تعدادی از پروژهای عمرانی چوپانان از جمله طرح مرمت حمام تاریخی روستا، روند تکمیل سالن ورزشی چند منظوره و پروژه در حال احرای مسکن محرومین مورد بازدید قرارگرفت.

شایان ذکر است دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم روستای چوپانان و همچنین بررسی تخصصی مصوبات با حضور مردم و مسئولین در محل حسینیه روستای چوپانان برگزار گردید.

دیدار با خانواده شهیدان فریبرز بقایی و مصطفی یزدانی برنامه پایانی مسئولین در سفر یکروزه به بخش انار ک بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − هفت =