سفر هفده ساعته مسئولین شهرستان نایین به انارک وچوپانان

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، امام جمعه نایین، نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان پس ازتجدید میثاق با شهدای شهر انارک از پروژه های عمرانی این شهر از جمله آب انبار خیر ساز، کوی جدید الاحداث ناروسینه شهر انارک، پروژه تامین روشنایی بلوار […]

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، امام جمعه نایین، نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان پس ازتجدید میثاق با شهدای شهر انارک از پروژه های عمرانی این شهر از جمله آب انبار خیر ساز، کوی جدید الاحداث ناروسینه شهر انارک، پروژه تامین روشنایی بلوار شهدای هسته ای و محل احداث پروژه مسکن ملی بازدید نمودند.

همچنین مسئولین شهرستان با حضور در حسینیه شهر انارک ضمن برپایی میز خدمت و دیدار چهره به چهره با مردم این شهر به بررسی درخواست ها و مشکلات مردم پرداخته و پس از آن مسایل و مشکلات احصا شده و مصوبات سفر با حضور مسئولین و مردم در محل حسینیه انارک بررسی گردید.

دیدار با خانواده شهید سید محمد هاشمی و شهید علیرضا صمدی عشین پایان بخش برنامه کاروان خدمت در شهر انارک بود.

در ادامه سفر کاروان خدمت به بخش انارک مسئولین شهرستان با حضور در گلزار شهدای روستای چوپانان به ادای احترام به شهدای این روستا پرداختند و پس از آن تعدادی از پروژهای عمرانی چوپانان از جمله طرح مرمت حمام تاریخی روستا، روند تکمیل سالن ورزشی چند منظوره و پروژه در حال احرای مسکن محرومین مورد بازدید قرارگرفت.

شایان ذکر است دیدار چهره به چهره مسئولین با مردم روستای چوپانان و همچنین بررسی تخصصی مصوبات با حضور مردم و مسئولین در محل حسینیه روستای چوپانان برگزار گردید.

دیدار با خانواده شهیدان فریبرز بقایی و مصطفی یزدانی برنامه پایانی مسئولین در سفر یکروزه به بخش انار ک بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =