پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان نایین به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین با صدور پیامی روز دانشجو را تبریک گفت. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم سالگرد پرافتخار شانزدهم آذر در حقیقت گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز دانشجو و پاسداشت تلاشهای مجاهدانه و با اخلاص همه‌ی دانشجویان فهیم و فرهیخته […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین با صدور پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سالگرد پرافتخار شانزدهم آذر در حقیقت گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز دانشجو و پاسداشت تلاشهای مجاهدانه و با اخلاص همه‌ی دانشجویان فهیم و فرهیخته این سرزمین کهن است که با مقاومت و ایستادگی و برافراشتن پرچم عزت و افتخار ایران اسلامی و تسخیر خاکریزهای علم آموزی و رساندن کشور به اوج قله‌های خود کفایی و اقتدار گامی استوار در راستای پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی بر می دارند.
دانشجوی آگاه با الهام از سیره امامین انقلاب و شهدای دانشجو،توانسته با حرکت شتابان به سوی قله های علم وفناوری، استقلال طلبی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.
اینجانب فرارسیدن روز دانشجو را به آحاد دانشجویان میهن اسلامی به ویژه دانشجویان فهیم و پرافتخار شهرستان نایین تبریک عرض می نمایم.
محمد کریمی
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =