سرپرست فرمانداری شهرستان نایین: کنگره شهدا بایدمردمی برگزارگردد و می بایست جریان مردمی درتصمیم سازی و اجرا کارگروه ها و کمیته های کنگره شهدا حضورپررنگ داشته باشد

اولین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدا در شهرستان به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر اعضای کنگره در محل فرمانداری تشکیل گردید. دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: بر اساس بوم و ویژگی های شهرستان باید ابتکاراتی را در خصوص کنگره شهدا […]

اولین جلسه ستاد شهرستانی کنگره شهدا در شهرستان به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور امام جمعه نایین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سایر اعضای کنگره در محل فرمانداری تشکیل گردید.
دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: بر اساس بوم و ویژگی های شهرستان باید ابتکاراتی را در خصوص کنگره شهدا ایجاد نماییم. اگر بخواهیم مصوبات این جلسات را عملیاتی کنیم نباید مصوبات در سطح جلسه بماند و با پیگیری ها و تلاش های اعضا بتوانیم این مصوبه را اجرایی نماییم.
سرپرست فرمانداری شهرستان افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اهمیت نقش حلقه های میانی را بیان می کنند باید با استفاده از ظرفیت این حلقه های میانی که در واقع واسطه بین مردم و دولت می باشند، در کارگروه‌ها و کمیته ها جریان مردمی را وارد کنیم همچنین نباید از نقش کلیدی رسانه در خصوص اطلاع رسانی غافل شویم.
وی ادامه داد: این کنگره باید مردمی باشد و ایده های مردم جهت رسیدن به نتایج مثبت جمع آوری گردد یکی از اصول به میان آوردن جریان مردمی در مبحث کنگره می باشد که در این راستا به لطف و مدد خدا و برای شهدا باید همه پای کار باشند. فعال کردن کمیته ها و مباحث فکری و جوشیدن ایده ها می تواند ما را در به ثمر رساندن اهداف این کنگره یاری نماید و بر اساس نیازهای موجود تعدادی کمیته به دستورالعمل ابلاغی اضافه خواهیم نمود.
حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین نیز در بخشی از این جلسه عنوان نمود: نگاه ما به شهدا نباید حزبی و جناحی باشد اگر می خواهیم اتفاق خوبی در این زمینه در شهرستان رخ دهد باید یک دفتر حفظ آثار شهدا در شهرستان ایجاد شود و اداره امور آن به دست جوانان سپرده شود. همچنین با استفاده از ظرفیت شورای محلات و پایگاه های بسیج نسبت به فرهنگ سازی در این خصوص اقدام نماییم و اولویت کار را در حوزه شهدا جمع آوری آثار آنها قرار دهیم.
سرهنگ الیاسی دبیر گنگره شهدای شهرستان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین نیز در ابتدای جلسه با اشاره به دستورالعمل ابلاغی به تبیین نحوه تشکیل کنگره شهدا ، وظایف کارگروه ها و کمیته های زیر مجموعه این کنگره پرداخت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان اصفهان

۱ مهر ۱۴۰۲

تبریک فرماندار نایین هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار شهرستان نایین : خدمات دستگاه ها به مردم با نام شهدا و در طول هفته دفاع مقدس بر دل ها می نشیند و در یاد ها باقی می ماند

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =