سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نایین معرفی شد

در جلسه ای با حضور دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، فخاری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و قاسمی رئیس دادگستری شهرستان نایین از زحمات اباذر مهیمن تقدیر و علیرضا راحتی به عنوان سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نایین معرفی گردید. سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه […]

در جلسه ای با حضور دکتر محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، فخاری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان و قاسمی رئیس دادگستری شهرستان نایین از زحمات اباذر مهیمن تقدیر و علیرضا راحتی به عنوان سرپرست جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نایین معرفی گردید.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج عنوان نمود: امیدوارم همه ما متخلق به اخلاق بسیجی باشیم و همانگونه که مقام معظم رهبری مدظله العالی فرموده‌اند بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود. کریمی افزود از حضور جناب آقای فخاری و همچنین جناب آقای قاسمی در این جلسه تقدیر و تشکر می‌کنم و همچنین جا دارد از زحمات آقای مهیمن رئیس سابق اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نایین و مجاهدت‌های ایشان در طول تصدی مسئولیت تقدیر نمایم.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین ضمن تبریک انتصاب آقای راحتی یادآورشد که، نگاه به مسئولیت نگاه به خدمت بیشتر و صادقانه به مردم میباشد و این فرصت خوبی است که بتوانیدبه مردم خصوصاً افراد کم برخوردار و کشاورزان در زمینه صدور اسناد خدمت کنیم وهمان گونه که اخیراً مقام معظم رهبری در دیدار با مردم اصفهان فرمودند مردم استان اصفهان درخور بهترین خدمت ها و خدمت کردن ها هستد ،ما مسئولان نیز باید با تمام توان و تلاش در خدمت به مردم گام برداریم.
وی خاطرنشان کرد :حضرت امام خمینی رحمت الله فرموده اند کسانی که تا آخر با ما می مانند آن کسانی هستند که درد استضعاف را چشیده‌اند و امیدوارم همه ما این فرصت خدمت را غنیمت شمرده و بتوانیم در راه آرمان های انقلاب اسلامی که همان خدمت خالصانه به مردم و بسط و گسترش عدالت می باشد گام برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =