سرپرست فرمانداری شهرستان نایین :امیدواریم با همت کارآفرینان عزیز شهرستان نایین و با کمک مسئولین شهرستان، بتوانیم به شعار سال جامه عمل بپوشانیم

هیئت رئیسه دفتر اتاق بازرگانی شهرستان های نایین و خوروبیابانک و اعضای انجمن کارآفرینان نایین با سرپرست فرمانداری شهرستان نایین دیدار نمودند. دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این دیدار با اشاره به شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال آفرینی و تولید دانش بنیان عنوان نمود: امیدواریم با همت کارآفرینان […]

هیئت رئیسه دفتر اتاق بازرگانی شهرستان های نایین و خوروبیابانک و اعضای انجمن کارآفرینان نایین با سرپرست فرمانداری شهرستان نایین دیدار نمودند.

دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در این دیدار با اشاره به شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال آفرینی و تولید دانش بنیان عنوان نمود: امیدواریم با همت کارآفرینان عزیز شهرستان نایین و با کمک مسئولین شهرستان، بتوانیم به شعار سال جامه عمل بپوشانیم.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین خاطر نشان کرد :وجود استعداد های درخشان درکنار معادن غنی و همچنین صنایع کم نظیر در این شهرستان می‌تواند زمینه ساز پیشرفت پایدار و مطلوب برای شهرستان نایین باشد.

امید کوهی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان نایین نیز در این جلسه طی سخنانی عنوان نمود : با وجود پتانسیل های موجود در شهرستان نایین و با هم افزایی دستگاه های اجرایی و فرمانداری و با همدلی می توانیم در رفع موانع تولید گام برداریم.

همچنین در این جلسه اعضاء اتاق بازرگانی وانجمن در مورد برنامه ها و خدمات دفتر اتاق بازرگانی وانجمن نایین و نقش و جایگاه مهم صنایع نایین در کشور به بحث و تبادل نظر گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =