دکتر کریمی :اگر در کشور تفکربسیجی حضور و بروز داشته باشد تغییرات و پیشرفت های مهمی رخ خواهد داد

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامی‌داشت هفته بسیج با حضور دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.  سرپرست فرمانداری شهرستان در این جلسه عنوان نمود: امسال با توجه به اتفاقاتی که در کشور به وجود آمده ضرورت انسجام جمهوری اسلامی در همه ابعاد، ارکان و سطوح باید […]

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامی‌داشت هفته بسیج با حضور دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
 سرپرست فرمانداری شهرستان در این جلسه عنوان نمود: امسال با توجه به اتفاقاتی که در کشور به وجود آمده ضرورت انسجام جمهوری اسلامی در همه ابعاد، ارکان و سطوح باید مورد توجه قرار گیرد و منسجم تر و قویتر نسبت به دستاوردهای انقلاب و آرمان‌های انقلاب حساس باشیم. یکی از این دستاوردهای بی‌بدیل، بسیج است.
دکتر کریمی خاطرنشان کرد حضرت آقا در خصوص بسیج دانشجویی فرمودند «هر دانشجویی که دل در گرو انقلاب و کشور دارد و خوی استکبارستیزی در وجودش وجود دارد جزء بسیج دانشجویی است». جمع بندی از کلام امامین انقلاب این است که اگر در کشور تفکربسیجی حضور و بروز داشته باشد تغییرات و پیشرفت های مهمی رخ خواهد داد و این تفکر در جوانان و نوجوانان و مسئولان باید نهادینه شود. وی در پایان عنوان نمود کلیه دستگاه های اداری و اجرایی باید با تمام توان و با تفکر بسیجی که ویژگی های این تفکر، کار مجاهدانه، مخلصانه، عالمانه می باشددر خدمت مردم گام بردارند.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =