سرپرست فرمانداری شهرستان نایین: حمایت از کودکان نخبه بی بضاعت از مهمترین دغدغه های مسئولین شهرستان می باشد

شعبه موسسه خیریه شجره طیبه حامی استعداد های درخشان در شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین تعدادی از مسئولین شهرستان و اعضای هیئت مدیره موسسه شجره طیبه در استان اصفهان و همچنین اعضای هیئت مدیره شعبه نایین این موسسه افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر کریمی فرماندار […]

شعبه موسسه خیریه شجره طیبه حامی استعداد های درخشان در شهرستان نایین با حضور دکتر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین تعدادی از مسئولین شهرستان و اعضای هیئت مدیره موسسه شجره طیبه در استان اصفهان و همچنین اعضای هیئت مدیره شعبه نایین این موسسه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در مراسم افتتاحیه شعبه موسسه خیریه شجره طیبه در نایین ضمن خیر مقدم به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره این موسسه عنوان نمود: از خیرین و صاحبان صنعت و اعضای هیئت مدیره موسسه شجره طیبه در شهرستان نایین که از افراد خیر و صاحبان صنایع می باشند تشکر می کنم.
وی افزود با توجه به حضور مدیری متخصص و متدین در راس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نایین که از دغدغه‌های مهم ایشان و مجموعه فرمانداری و سایر مسئولین شهرستان حمایت از کودکان نخبه بی بضاعت می باشد امیدوارم با هم افزایی مناسب و به دوراز موازی کاری در حرکتی منسجم و مبتکرانه با هماهنگی آموزش و پرورش بتوانیم با حمایت از این موسسه در شکوفایی فرزندان نخبه شهرستان نایین موفق باشیم
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین اظهار داشت: این موضوع باید با تمام توان در مجموعه آموزش و پرورش دنبال شود تا در کنار فضای علمی، فضای تربیتی را نیز جلو ببریم.
دکتر کریمی خاطرنشان کرد:استعداد بچه های کویر سرشار و فراوان است و نخبگان علمی، پزشکی و مهندسی که منتسب به شهرستان نایین می باشند و در جای جای کشور عزیزمان ایران اسلامی و حتی در خارج از کشور حضور دارند موید هوش، استعداد و ذکاوت نایینی ها می باشد.
وی در پایان گفت همچنین در خدمت هیئت مدیره شهرستانی این موسسه نیز هستیم و هر آنچه در جهت ارتقاء فرزندان این خطه کویری در توان اینجانب و اعضای شورای اداری شهرستان نایین باشد از آن دریغ نخواهیم نمود.
در ابتدای این جلسه دکتر یزدان پناه مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه نیز در سخنانی عنوان نمود : حمایت از نخبگان علمی و استعدادهای درخشان در میان افراد بی بضاعت از مهمترین اهداف این موسسه می باشد.
وی افزود: نوع فعالیت این خیریه به صورت قرض الحسنه می باشد و باید هزینه ای که در جهت رشد استعدادهای درخشان هزینه می شود پس از اینکه فرد به مدارج عالی علمی رسید به نحوی که فرد دیگری را تحت پوشش این موسسه قرار دهد و هزینه های آن را پرداخت کند تا هزینه ای که برای او انجام شده  باز پرداخت شود که هدف از این کار این است که عزت نفس افراد حفظ گردد.
دکتر یزدان پناه ادامه داد: بسیاری از افرادی که از سال ۸۳ که این موسسه آغاز به کار نمود تحت پوشش قرار گرفتند و هم اکنون دارای مدارج بالای علمی می باشند از درآمد خود نسبت به تحت پوشش قرار دادن افراد بی بضاعت دارای استعداد درخشان به عنوان بازپرداخت هزینه ای که برای آنها شده اقدام و به نوعی  پشتیبان این موسسه می باشند.
شایان ذکر است شعبه نایین، بیستمین شعبه موسسه شجره طیبه در استان اصفهان می باشد.
همچنین لازم به ذکر است در پایان این جلسه احکام اعضای هیئت مدیره شعبه شجره طیبه در نایین تقدیم گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =