سرپرست فرمانداری شهرستان نایین :امنیت شرط لازم برای پیشرفت در هر جامعه ای می باشد

فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان نایین با دکتر کریمی سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان دیدار نمودند. دکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرمانده انتظامی شهرستان وهمکاران ایشان عنوان نمود: در اتفاقات اخیر و اغتشاشاتی که در کشور رخ داد زحمات و مظلومیت نیروی انتظامی بیش از پیش نمایان شد. سرپرست فرمانداری شهرستان […]

فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان نایین با دکتر کریمی سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان دیدار نمودند.

دکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرمانده انتظامی شهرستان وهمکاران ایشان عنوان نمود: در اتفاقات اخیر و اغتشاشاتی که در کشور رخ داد زحمات و مظلومیت نیروی انتظامی بیش از پیش نمایان شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین افزود امنیت مقوله بسیار مهمی است که در سایه امنیت می توان در حوزه پیشران های اقتصادی و… حرکت کرد و یقیناً موضوع امنیت شرط لازم برای پیشرفت در هر جامعه می باشد.
وی اظهار داشت امنیت کشور جمهوری اسلامی ایران مرحوم خون شهدا و نیروهای خدوم امنیتی و انتظامی و نظامی می باشد و ما قدردان تلاش های شبانه روزی عزیزان فراجا هستیم.
دکتر کریمی در پایان در خصوص مسائل و مشکلات نیروهای انتظامی در شهرستان نایین نیزخاطر نشان کرد:ما قول می دهیم که قول ندهیم و هرگاه موضوعی را عملی کردیم و به نتیجه رساندیم آن موضوع را عنوان نماییم.
همچنین در ابتدای این جلسه سرهنگ هادی کیانمهر فرمانده انتظامی شهرستان نایین ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر کریمی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و همچنین تشکر از زحمات آقای فیروزی سرپرست سابق فرمانداری برای آقای دکتر کریمی آرزوی توفیق نمود. سرهنگ کیانمهر در ادامه افزود امیدوارم بتوانیم با وحدت همدلی و هم افزایی در میان اعضای شورای تامین در حفظ امنیت شهرستان و تامین آرامش و آسایش برای مردم موفق باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =