سرپرست فرمانداری شهرستان نایین :امنیت شرط لازم برای پیشرفت در هر جامعه ای می باشد

فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان نایین با دکتر کریمی سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان دیدار نمودند. دکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرمانده انتظامی شهرستان وهمکاران ایشان عنوان نمود: در اتفاقات اخیر و اغتشاشاتی که در کشور رخ داد زحمات و مظلومیت نیروی انتظامی بیش از پیش نمایان شد. سرپرست فرمانداری شهرستان […]

فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان نایین با دکتر کریمی سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان دیدار نمودند.

دکتر کریمی در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرمانده انتظامی شهرستان وهمکاران ایشان عنوان نمود: در اتفاقات اخیر و اغتشاشاتی که در کشور رخ داد زحمات و مظلومیت نیروی انتظامی بیش از پیش نمایان شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین افزود امنیت مقوله بسیار مهمی است که در سایه امنیت می توان در حوزه پیشران های اقتصادی و… حرکت کرد و یقیناً موضوع امنیت شرط لازم برای پیشرفت در هر جامعه می باشد.
وی اظهار داشت امنیت کشور جمهوری اسلامی ایران مرحوم خون شهدا و نیروهای خدوم امنیتی و انتظامی و نظامی می باشد و ما قدردان تلاش های شبانه روزی عزیزان فراجا هستیم.
دکتر کریمی در پایان در خصوص مسائل و مشکلات نیروهای انتظامی در شهرستان نایین نیزخاطر نشان کرد:ما قول می دهیم که قول ندهیم و هرگاه موضوعی را عملی کردیم و به نتیجه رساندیم آن موضوع را عنوان نماییم.
همچنین در ابتدای این جلسه سرهنگ هادی کیانمهر فرمانده انتظامی شهرستان نایین ضمن تبریک انتصاب آقای دکتر کریمی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نایین و همچنین تشکر از زحمات آقای فیروزی سرپرست سابق فرمانداری برای آقای دکتر کریمی آرزوی توفیق نمود. سرهنگ کیانمهر در ادامه افزود امیدوارم بتوانیم با وحدت همدلی و هم افزایی در میان اعضای شورای تامین در حفظ امنیت شهرستان و تامین آرامش و آسایش برای مردم موفق باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =