معاون فرماندار شهرستان نایین بر لزوم ارایه گزارش های دستگاه های مختلف در حوزه جوانان به ستاد ساماندهی جوانان برای سیاست گذاری و اخذ تصمیمات تخصصی تاکید نمود

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور پررنگ مردم و مسئولین شهرستان در پیاده روی جاماندگان اربعین عنوان نمود: با توجه به اینکه موضوع این […]

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور پررنگ مردم و مسئولین شهرستان در پیاده روی جاماندگان اربعین عنوان نمود: با توجه به اینکه موضوع این جلسه از ستاد، مشارکت های اجتماعی می باشد باید از ظرفیت سمن ها در مسایل مختلف استفاده نمود. میرزابیکی ادامه داد کلیه سازمان های مردم نهاد که مطابق قانون مجوز دریافت نموده اند مورد حمایت فرمانداری خواهند بود و در این راستا باید نظارت دقیقی بر فعالیت سمن ها صورت پذیرد و برخی از سمن ها که چندین سال است فعالیت خاصی ندارند مورد بازبینی قرار گرفته و  مسیر برای سایر افراد که می خواهند در قالب سازمان های مردم نهاد فعالیت کنند هموار شود.

معاون فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت: با توجه به اینکه در ستاد ساماندهی جوانان مسایل تخصصی جوانان مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد لذا شایسته است نظام مسایل و گزارشات دستگاه های مختلف از جمله دستگاه های امنیتی و قضایی و همچنین فرهنگی برای تصمیم گیری و سیاست گذاری به این ستاد ارایه تا تصمیمات تخصصی اتخاذ گردد.

میرزابیکی خاطر نشان کرد : نظام مسایل در ابتدا اجتماعی است و پس از آن اگر موضوع نادیده گرفته شود به سمت سیاسی شدن پیش می رود .در همین راستا اگر موضوع سیاسی پاسخ مناسب دریافت نکند به یک معضل امنیتی تبدیل خواهد شد که مرتفع نمودن آن تبعات و هزینه های زیادی را تحمیل می کند. لذا باید با استفاده از ظرفیت نهادهای فرهنگی و  سمن ها آسیب های اجتماعی و فرهنگی را بکاهیم .

معاون فرماندار شهرستان نایین در پایان با اشاره به کسب مقام اول ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین در میان شهرستان های استان اصفهان از اداره ورزش و جوانان و همچنین سایر اعضای ستاد تقدیر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :