فرماندار شهرستان نایین بر ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از خیرین و محرومین تاکید نمود

جلسه ستاد مشارکت های مومنانه شهرستان و قرار گاه شهید سلیمانی نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مطهر خور امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان و اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه نایین برگزار گردید. حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین در این جلسه عنوان نمود: در شهرستان نایین ظرفیت […]

جلسه ستاد مشارکت های مومنانه شهرستان و قرار گاه شهید سلیمانی نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مطهر خور امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان و اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه نایین برگزار گردید.

حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین در این جلسه عنوان نمود: در شهرستان نایین ظرفیت های زیادی وجود دارد که متاسفانه جزیره ای عمل کردن و عدم وجود هم افزایی در خدمات رسانی به محرومان باعث ایجاد ناهماهنگی های در این خصوص گردیده است.امام جمعه نایین افزود: در این راستا باید با یکپارچگی و هم افزایی به گونه ای عمل نمود که خدمات به صورت هدفمند به افراد مستحق ارایه شود. حاج آقا مطهر خو ایجاد یک سامانه برخط و دارای امنیت برای مواسات به محرومین را از جمله نیازهای ضروری در این حوزه دانست.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین نیز در این جلسه با تاکید بر استفاده از ظرفیت خیرین، ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از خیرین و محرومین را در راستای ارایه خدمات بهتر ضروری دانست. فیروزی افزود: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و خیریه ها برای محرومین و مردمی کردن مواسات به محرومین با نظارت و هم افزایی با دستگاه های دولتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی نیز حایز اهمیت می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =