فرماندار شهرستان نایین بر ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از خیرین و محرومین تاکید نمود

جلسه ستاد مشارکت های مومنانه شهرستان و قرار گاه شهید سلیمانی نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مطهر خور امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان و اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه نایین برگزار گردید. حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین در این جلسه عنوان نمود: در شهرستان نایین ظرفیت […]

جلسه ستاد مشارکت های مومنانه شهرستان و قرار گاه شهید سلیمانی نایین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مطهر خور امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان و اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه نایین برگزار گردید.

حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین در این جلسه عنوان نمود: در شهرستان نایین ظرفیت های زیادی وجود دارد که متاسفانه جزیره ای عمل کردن و عدم وجود هم افزایی در خدمات رسانی به محرومان باعث ایجاد ناهماهنگی های در این خصوص گردیده است.امام جمعه نایین افزود: در این راستا باید با یکپارچگی و هم افزایی به گونه ای عمل نمود که خدمات به صورت هدفمند به افراد مستحق ارایه شود. حاج آقا مطهر خو ایجاد یک سامانه برخط و دارای امنیت برای مواسات به محرومین را از جمله نیازهای ضروری در این حوزه دانست.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین نیز در این جلسه با تاکید بر استفاده از ظرفیت خیرین، ایجاد بانک اطلاعاتی دقیق از خیرین و محرومین را در راستای ارایه خدمات بهتر ضروری دانست. فیروزی افزود: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و خیریه ها برای محرومین و مردمی کردن مواسات به محرومین با نظارت و هم افزایی با دستگاه های دولتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی نیز حایز اهمیت می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :