جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان نایین برگزار گردید

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان […]

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی تشکیل گردید که در زمینه اجرای دقیق دستورالعمل طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و نظارت بر اجرای این طرح این قرارگاه تشکیل گردیده است.فیروزی افزود البته جلساتی در راستای اجرای طرح جوانی جمعیت از ابتدای سال تا کنون برگزار گردیده که از این به بعد این جلسات با عنوان قرارگاه جوانی جمعیت و بر اساس دستورالعمل جدید تشکیل خواهد شد.

فیروزی خاطر نشان کرد: احکام اعضای این قرارگاه صادر و کمیته های زیر مجموعه آن بر اساس بومی سازی طرح در سطح شهرستان انجام شکل خواهد گرفت و با استفاده از هیئت های اندیشه ورز که در دستورالعمل ارسالی برای این قرارگاه ابلاغ گردیده موضوعات و نظام مسائل احصا و برای اجرای هرچه بهتر این طرح، تصمیمات اتخاذ و اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه ناین نیز در بخشی از این جلسه عنوان نمود: سیاست های برنامه هفتم توسعه که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اعلام گردید نرخ باروری را در این برنامه  ۲/۵ درصد تعیین نموده، که با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت باید ضمن برگزاری منظم جلسات این قرارگاه مصوبات آن با جدیت پیگیری گردد. امام جمعه نایین همچنین بر تشکیل کاربردی هیئت های اندیشه ورز متشکل از گروه ها و افراد مختلف خوش فکر و دارای ایده در راستای احصا مسائل و مشکلات و سیاست گذاری در این حوزه تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =