جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان نایین برگزار گردید

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان […]

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی تشکیل گردید که در زمینه اجرای دقیق دستورالعمل طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و نظارت بر اجرای این طرح این قرارگاه تشکیل گردیده است.فیروزی افزود البته جلساتی در راستای اجرای طرح جوانی جمعیت از ابتدای سال تا کنون برگزار گردیده که از این به بعد این جلسات با عنوان قرارگاه جوانی جمعیت و بر اساس دستورالعمل جدید تشکیل خواهد شد.

فیروزی خاطر نشان کرد: احکام اعضای این قرارگاه صادر و کمیته های زیر مجموعه آن بر اساس بومی سازی طرح در سطح شهرستان انجام شکل خواهد گرفت و با استفاده از هیئت های اندیشه ورز که در دستورالعمل ارسالی برای این قرارگاه ابلاغ گردیده موضوعات و نظام مسائل احصا و برای اجرای هرچه بهتر این طرح، تصمیمات اتخاذ و اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه ناین نیز در بخشی از این جلسه عنوان نمود: سیاست های برنامه هفتم توسعه که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اعلام گردید نرخ باروری را در این برنامه  ۲/۵ درصد تعیین نموده، که با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت باید ضمن برگزاری منظم جلسات این قرارگاه مصوبات آن با جدیت پیگیری گردد. امام جمعه نایین همچنین بر تشکیل کاربردی هیئت های اندیشه ورز متشکل از گروه ها و افراد مختلف خوش فکر و دارای ایده در راستای احصا مسائل و مشکلات و سیاست گذاری در این حوزه تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :