جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان نایین برگزار گردید

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان […]

جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان نایین به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور امام جمعه نایین و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت و پیشگیری از پیری جمعیت در آینده نزدیک اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در شهرستان و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی تشکیل گردید که در زمینه اجرای دقیق دستورالعمل طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و نظارت بر اجرای این طرح این قرارگاه تشکیل گردیده است.فیروزی افزود البته جلساتی در راستای اجرای طرح جوانی جمعیت از ابتدای سال تا کنون برگزار گردیده که از این به بعد این جلسات با عنوان قرارگاه جوانی جمعیت و بر اساس دستورالعمل جدید تشکیل خواهد شد.

فیروزی خاطر نشان کرد: احکام اعضای این قرارگاه صادر و کمیته های زیر مجموعه آن بر اساس بومی سازی طرح در سطح شهرستان انجام شکل خواهد گرفت و با استفاده از هیئت های اندیشه ورز که در دستورالعمل ارسالی برای این قرارگاه ابلاغ گردیده موضوعات و نظام مسائل احصا و برای اجرای هرچه بهتر این طرح، تصمیمات اتخاذ و اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه ناین نیز در بخشی از این جلسه عنوان نمود: سیاست های برنامه هفتم توسعه که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اعلام گردید نرخ باروری را در این برنامه  ۲/۵ درصد تعیین نموده، که با توجه به حساسیت موضوع جوانی جمعیت باید ضمن برگزاری منظم جلسات این قرارگاه مصوبات آن با جدیت پیگیری گردد. امام جمعه نایین همچنین بر تشکیل کاربردی هیئت های اندیشه ورز متشکل از گروه ها و افراد مختلف خوش فکر و دارای ایده در راستای احصا مسائل و مشکلات و سیاست گذاری در این حوزه تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =