فرماندار شهرستان نایین :موضوع عفاف و حجاب و مقابله با بی حجابی نیاز به فرهنگ سازی دارد

جلسه قرارگاه عفاف وحجاب شهرستان نایین با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. محسن فیروزی در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری منظم این قرارگاه عنوان نمود: کلیه دستگاه های اجرایی و نهاد ها و ارگان ها باید نسبت به مسئله حجاب و عفاف حساس باشند و […]

جلسه قرارگاه عفاف وحجاب شهرستان نایین با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

محسن فیروزی در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری منظم این قرارگاه عنوان نمود: کلیه دستگاه های اجرایی و نهاد ها و ارگان ها باید نسبت به مسئله حجاب و عفاف حساس باشند و همانگونه گه در مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی وظایفی در این خصوص برای کلیه ارگان ها و ادارات مشخص شده این مصوبات باید پیگیری و اجرا شود. فیروزی افزود: موضوع عفاف و حجاب و مقابله با بی حجابی نیاز به فرهنگ سازی دارد وباید با استفاده از ظرفیت خود مردم و والدین و نهاد های فرهنگی این فرهنگ سازی صورت پذیرد.

حجت الاسلام و المسلمین مطهر خو امام جمعه نایین نیز در این جلسه عنوان نمود :ریشه بدحجابی بی حیایی است و در زمینه عفاف و حجاب حوزه علمیه ،دانشگاه ها ،آموزش و پرورش و دستگاه های فرهنگی نقش مهمی بر عهده دارند . امام جمعه نایین همچنین بر نقش مثبت امر به معروف در این زمینه تاکید نمود و اظهار داشت: مصوبات این جلسه باید با جدیت پیگیری شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :