فرماندار شهرستان نایین : اشتغال خانواده محور و تخصیص اعتبارات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم نسبت به دوره های قبل با افزایش خوبی همراه بوده است

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نایین با حضور اعضا و به ریاست فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: یکی از سیاست های مهم دولت محترم رفع فقر و محرومیت زدایی بوده که با تاکید بر توسعه اقتصاد خرد و اشتغال آفرینی در پی محرومیت زدایی […]

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نایین با حضور اعضا و به ریاست فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید.

فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: یکی از سیاست های مهم دولت محترم رفع فقر و محرومیت زدایی بوده که با تاکید بر توسعه اقتصاد خرد و اشتغال آفرینی در پی محرومیت زدایی و رونق اقتصادی می باشد.

فرماندار شهرستان نایین ادامه داد :توجه به اشتغال خانواده محور و تخصیص اعتبارات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم نسبت به دوره های قبل با افزایش خوبی همراه بوده و اشتغال زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و توسعه مشاغل خانگی و خرد، نقش بسیار مهمی در رفع معضل بیکاری داشته و با رونق تولید و ایجاد فرصت های شغلی جدید می توان شاهد کاهش آسیب های اجتماعی بود.

وی در پایان، خواستار تلاش مضاعف دستگاه های اجرایی در جذب حداکثری اعتبارات مشاغل خانگی سالجاری و اشتغال آفرینی موثر در سطح شهردستان گردید.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =