به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت : بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در حوزه شهری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی

لازم به توضیح است در مجموع در هفته دولت 62 پروژه با اعتباری حدود 102 میلیارد تومان در حوزه های مختلف در شهرستان نایین به بهره برداری رسید.

با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیرت بحران استانداری اصفهان ، ،شهردار نایین ،مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان و به مناسبت هفته دولت چند پروژه و […]

با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیرت بحران استانداری اصفهان ، ،شهردار نایین ،مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان و به مناسبت هفته دولت چند پروژه و طرح در حوزه شهری کلنگ زنی و تعدادی طرح به بهره برداری رسید.

از جمله طرح هایی که با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت می توان به آسفالت خیابان های مسجد جامع ،دکتر طباو معصوم خانی با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال،عملیات کفسازی و بدنه سازی بازارچه نو نایین با اعباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اشاره نمود.

همچنین با حضور مسئولین پروژه احیا و مرمت هتل سنتی مشاهیر نایین با اعتبار ۸۸ میلیارد ریال ،ایمن سازی ورودی آرامستان بهشت کبری و توسعه و بازسازی غسالخانه آن با اعتبار ۶۱ میلیارد ریال و فاز یک توسعه پارک ملت نایین با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در ادامه با حضور مسئواین شهرستان و مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان بند خاکی کلیزه ، طرح در حال اجرای زیر سازی معابر ، دفع آب های سطحی و آسفالت معابر محله محمدیه با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است در ابتدای برنامه ها مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای نایین ضمن ادای احترام به شهدای مدفون در گلزار مطهر آستان امامزاده سلطان سید علی (ع) از طرح مرمت و بهسازی گلزار شهدای نایین نیز بازدید و در جریان روند تکمیل این طرح قرار گرفتند.

لازم به توضیح است در مجموع در هفته دولت ۶۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۲ میلیارد تومان در حوزه های مختلف در شهرستان نایین به بهره برداری رسید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :