به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت : بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های عمرانی در حوزه شهری با حضور مسئولین استانی و شهرستانی

لازم به توضیح است در مجموع در هفته دولت 62 پروژه با اعتباری حدود 102 میلیارد تومان در حوزه های مختلف در شهرستان نایین به بهره برداری رسید.

با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیرت بحران استانداری اصفهان ، ،شهردار نایین ،مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان و به مناسبت هفته دولت چند پروژه و […]

با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیرت بحران استانداری اصفهان ، ،شهردار نایین ،مسئول دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نایین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان و به مناسبت هفته دولت چند پروژه و طرح در حوزه شهری کلنگ زنی و تعدادی طرح به بهره برداری رسید.

از جمله طرح هایی که با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت می توان به آسفالت خیابان های مسجد جامع ،دکتر طباو معصوم خانی با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال،عملیات کفسازی و بدنه سازی بازارچه نو نایین با اعباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اشاره نمود.

همچنین با حضور مسئولین پروژه احیا و مرمت هتل سنتی مشاهیر نایین با اعتبار ۸۸ میلیارد ریال ،ایمن سازی ورودی آرامستان بهشت کبری و توسعه و بازسازی غسالخانه آن با اعتبار ۶۱ میلیارد ریال و فاز یک توسعه پارک ملت نایین با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در ادامه با حضور مسئواین شهرستان و مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان بند خاکی کلیزه ، طرح در حال اجرای زیر سازی معابر ، دفع آب های سطحی و آسفالت معابر محله محمدیه با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال مورد بازدید قرار گرفت.

شایان ذکر است در ابتدای برنامه ها مسئولین استانی و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای نایین ضمن ادای احترام به شهدای مدفون در گلزار مطهر آستان امامزاده سلطان سید علی (ع) از طرح مرمت و بهسازی گلزار شهدای نایین نیز بازدید و در جریان روند تکمیل این طرح قرار گرفتند.

لازم به توضیح است در مجموع در هفته دولت ۶۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۲ میلیارد تومان در حوزه های مختلف در شهرستان نایین به بهره برداری رسید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =