دیدار هیئت رئیسه اتاق اصناف و بازرسین بسیج اصناف شهرستان نایین با فرماندار شهرستان نایین

فرمانده حوزه بسیج اصناف هیئت رئیسه اتاق اصناف و بازرسین بسیج اصناف شهرستان نایین با فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین دیدار نمودند. لازم به ذکر است در پایان از بازرسین بسیج اصناف به مناسبت هفته بسیج اصناف در فرمانداری شهرستان نایین تقدیر شد.


فرمانده حوزه بسیج اصناف هیئت رئیسه اتاق اصناف و بازرسین بسیج اصناف شهرستان نایین با فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین دیدار نمودند.
لازم به ذکر است در پایان از بازرسین بسیج اصناف به مناسبت هفته بسیج اصناف در فرمانداری شهرستان نایین تقدیر شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =