فرماندار شهرستان نایین بر استفاده از معافیت های مالیاتی برای ساخت مدرسه توسط خیرین و صاحبان صنایع و معادن تاکید نمود

باحضور فرماندار شهرستان نایین و مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید.  در این جلسه که با حضور عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و معاونین ایشان در دفتر فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید از زحمات و خدمات آقای اکبری سرپرست پیشین این اداره تقدیر […]

باحضور فرماندار شهرستان نایین و مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید.

 در این جلسه که با حضور عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و معاونین ایشان در دفتر فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید از زحمات و خدمات آقای اکبری سرپرست پیشین این اداره تقدیر و آقای رضا علی مهرنیا به عنوان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید .

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن خیرمقدم به مدیر کل مالیاتی استان و هیئت همراه عنوان نمود: شهرستان نایین دارای وسعت و پراکندگی بسیار زیاد و متاسفانه جمعیت کم است که با توجه به افزایش هزینه ها شهرستان نایین نیاز به اعتبارات ویژه دارد. محسن فیروزی افزود: توجه به وضعیت اصناف و بازاریان و کسبه و مدارا در خصوص وصول مالیات ها از جمله خواسته های عمومی مردم و همچنین فرمانداری است.

وی ادامه داد :حمایت از صنایع و کارآفرینان می تواند نقش مهمی در افزایش اشتغال و توسعه صنایع و اشتغال زایی داشته باشد .

فیروزی خاطرنشان کرد در در حوزه مدرسه سازی شهرستان نیاز مبرم به ایجاد و ساخت مدارس جدید دارد که در این راستا با استفاده از قوانین موجود می توانیم با همکاری مدیران صنعتی و صاحبان صنایع و معادن و کارآفرینان با استفاده از ظرفیت های قانونی در بخشش های مالیاتی در این زمینه گام های مهمی را در شهرستان نایین برداریم.

 فرماندار نایین در پایان ضمن تقدیر از خدمات آقای اکبری برای آقای مهرنیا رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین آرزوی موفقیت نمود .

عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان نیز در این جلسه اظهار نمود : ۳۴۵ هزار اظهارنامه در سیستم امور مالیاتی استان ثبت گردیده که بیش از ۲۶۰ هزار آن خود اظهاری بوده است . وی افزود بسیاری از مدیدان تغییر می کنند و ممکن است فرصت خدمت به مردم تکرار نشود در همین راستا باید دست مردم را گرفت و با مردم مدارا نمود. مزیکی افزود: آقای مهرنیا از نیروهای جوان و بسیار فعال و با تجربه در مجموعه امور مالیاتی می باشند که امیدواریم با حمایت و همراهی فرماندار محترم و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مردم داری بتوانند منشا خیر در شهرستان نایین باشند. مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان در پایان از آقای اکبری سرپرست قبلی اداره امور مالیاتی شهرستان نایین نیز تقدیر و تشکر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :