فرماندار شهرستان نایین بر استفاده از معافیت های مالیاتی برای ساخت مدرسه توسط خیرین و صاحبان صنایع و معادن تاکید نمود

باحضور فرماندار شهرستان نایین و مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید.  در این جلسه که با حضور عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و معاونین ایشان در دفتر فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید از زحمات و خدمات آقای اکبری سرپرست پیشین این اداره تقدیر […]

باحضور فرماندار شهرستان نایین و مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید.

 در این جلسه که با حضور عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و معاونین ایشان در دفتر فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید از زحمات و خدمات آقای اکبری سرپرست پیشین این اداره تقدیر و آقای رضا علی مهرنیا به عنوان رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین معرفی گردید .

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن خیرمقدم به مدیر کل مالیاتی استان و هیئت همراه عنوان نمود: شهرستان نایین دارای وسعت و پراکندگی بسیار زیاد و متاسفانه جمعیت کم است که با توجه به افزایش هزینه ها شهرستان نایین نیاز به اعتبارات ویژه دارد. محسن فیروزی افزود: توجه به وضعیت اصناف و بازاریان و کسبه و مدارا در خصوص وصول مالیات ها از جمله خواسته های عمومی مردم و همچنین فرمانداری است.

وی ادامه داد :حمایت از صنایع و کارآفرینان می تواند نقش مهمی در افزایش اشتغال و توسعه صنایع و اشتغال زایی داشته باشد .

فیروزی خاطرنشان کرد در در حوزه مدرسه سازی شهرستان نیاز مبرم به ایجاد و ساخت مدارس جدید دارد که در این راستا با استفاده از قوانین موجود می توانیم با همکاری مدیران صنعتی و صاحبان صنایع و معادن و کارآفرینان با استفاده از ظرفیت های قانونی در بخشش های مالیاتی در این زمینه گام های مهمی را در شهرستان نایین برداریم.

 فرماندار نایین در پایان ضمن تقدیر از خدمات آقای اکبری برای آقای مهرنیا رییس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان نایین آرزوی موفقیت نمود .

عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان نیز در این جلسه اظهار نمود : ۳۴۵ هزار اظهارنامه در سیستم امور مالیاتی استان ثبت گردیده که بیش از ۲۶۰ هزار آن خود اظهاری بوده است . وی افزود بسیاری از مدیدان تغییر می کنند و ممکن است فرصت خدمت به مردم تکرار نشود در همین راستا باید دست مردم را گرفت و با مردم مدارا نمود. مزیکی افزود: آقای مهرنیا از نیروهای جوان و بسیار فعال و با تجربه در مجموعه امور مالیاتی می باشند که امیدواریم با حمایت و همراهی فرماندار محترم و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مردم داری بتوانند منشا خیر در شهرستان نایین باشند. مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان در پایان از آقای اکبری سرپرست قبلی اداره امور مالیاتی شهرستان نایین نیز تقدیر و تشکر نمود.

برچسب ها :
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =